Aç Hayvan Görüntülerine Susurluk Belediyesi’nden Tepki!

Aç Hayvan Görüntülerine Susurluk Belediyesi’nden Tepki!
21.04.2022
A+
A-

20 Nisan 2022 tarihinde Balıkesir’e yönelik açılmış sosyal medya sayfalarında yayınlanmaya başlanan ve Susurluk’ta yaşandığı iddia edilen olaylara karşı Susurluk Belediyesi yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamalarda Susurluk’ta böyle bir olayın yaşanmadığı vurgulanırken, asılsız iddialarda bulunan kişilere yönelik de yargı sürecinin başlatılacağı belirtildi.

Susurluk Belediyesi: Asılsız Paylaşım

Susurluk Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle;

20.04.2022 tarihinde sosyal medyada “Habersizsiniz10” adlı sayfada yapılan paylaşımda, Susurluk Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakım Merkezinde yer alan köpeklerin açlıktan birbirini yediği yönünde asılsız haber paylaşımı yayınlanmıştır. Yazarı belli olmayan asılsız paylaşımda, nerede ve ne zaman çekildiği belli olmayan fotoğraflar kullanılarak halkımız yanlış bilgilendirilmiştir. Söz konusu paylaşımın hemen akabinde Belediyemiz görevlileri durumu yerinde incelemiş, tutanakla böyle bir durumun yaşanmadığını tespit etmiştir.

Yalan ve asılsız haber yaparak Susurluk Belediyesinin özveri ile görev yapan bakım merkezi çalışanlarını karalayan bu paylaşım yapanları açığa çıkartıp haklarında gerekli yasal işlemi başlatacağımızın bilinmesini istiyoruz.

Halkımızın bilgisine saygıyla duyurulur.

Yayınlanan paylaşım ise şöyle;

Susurluk Belediyesi
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.