Amber Heard Çocuğunun Babası Kim? Elon Musk İddiaları Doğru Mu?

Amber Heard Çocuğunun Babası Kim?Elon Musk bu sorunun cevabı olabilir mi? İşte Amber Heard ve Elon Musk arasında yaşananlar ve ortaya atılan iddialar…

Amber Heard Çocuğunun Babası Kim? Elon Musk İddiaları Doğru Mu?
11 Ekim 2023 22:55

Ünlü oyuncu Amber Heard, geçtiğimiz yıl taşıyıcı anne yöntemiyle bir kız çocuğu sahibi olduğunu duyurduktan sonra Amber Heard Çocuğunun Babası Kim sorusu akıllara geldi. Kızının babasının kim olduğu merak konusu olmuştu. Bazı iddialara göre, Heard’ün eski sevgilisi Elon Musk, spermlerini bağışlayarak çocuğun babası olmuştu. Peki, bu iddialar doğru mu? Amber Heard ve Elon Musk arasında neler yaşandı? İşte detaylar…

Amber Heard Çocuğunun Babası Kim?

Amber Heard, 8 Nisan 2021’de Oonagh Paige Heard adında bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile açıklamıştı. Heard, fotoğrafın altına şöyle yazmıştı:

“Bu haberi sizinle paylaştığım için çok heyecanlıyım. Yıllar önce bir çocuk sahibi olmak istediğime karar verdim ve bunu kendi şartlarıma göre yapmak istedim. Kaderimizin en temel parçalarından birini bu şekilde düşünmenin biz kadınlar için ne kadar radikal olduğunu şimdi anlıyorum. Umarım çocuk sahibi olmak için evliliğin gerekmediği veya zorunlu olmadığı bir noktaya geliriz.”

Amber Heard
Amber Heard Çocuğunun Babası Kim
Amber Heard Çocuğunun Babası Kim

Heard, kızını taşıyıcı anne yöntemiyle doğurduğunu belirtmiş, ancak çocuğun babasının kim olduğunu açıklamamıştı. Bu durum, çeşitli spekülasyonlara yol açmıştı. Bazı kaynaklar, Heard’ün kızının babasının bilinmeyen bir sperm donörü olduğunu ileri sürerken, bazıları ise Heard’ün eski sevgilisi Elon Musk‘ın spermlerini bağışladığını iddia etmişti.

Elon Musk, Amber Heard’ün Kızının Babası Olabilir Mi?

Elon Musk, Tesla ve SpaceX gibi dev şirketlerin kurucusu ve CEO’su olarak tanınan bir teknoloji girişimcisi. Musk, aynı zamanda 8 çocuk babası. Musk’ın ilk oğlu Nevada Alexander, 2002 yılında bebekken hayatını kaybetmişti. Musk, daha sonra ilk eşi Justine Wilson ile 5 oğul daha sahibi oldu: Griffin, Xavier, Kai, Saxon ve Damian. Musk’ın oğulları ikiz ve üçüz olarak doğmuştu. Musk, 2016 yılında ikinci eşi Talulah Riley’den boşandıktan sonra Kanadalı şarkıcı Grimes ile bir ilişki yaşamaya başladı. Grimes, 2020 yılında Musk’ın oğlu X Æ A-12’yi dünyaya getirdi.

Musk’ın Amber Heard‘ün kızının babası olabileceği iddiası ise bazı ipuçlarına dayanıyor. Öncelikle, Musk ve Heard arasında geçmişte bir ilişki olduğu biliniyor. İkili, 2016 yılında Johnny Depp‘ten boşanan Heard ile tanışmış ve 2017 yılında ayrılmıştı. Ancak ikili arasındaki ayrılık sonrasında da yakın temas devam etmişti. Hatta Depp, boşanma davasında Musk’ın kendisi film çekimi için uzaktayken Heard’ü evlerine gizlice davet ettiğini öne sürmüştü.

Amber Heard Çocuğunun Babası Kim
Amber Heard Çocuğunun Babası Kim

Ayrıca, Musk’ın doğan çocuklarını gizleme konusundaki başarısı da iddiaları güçlendiriyor. Musk, Grimes ile bir oğlu olduğunu kendisi duyurmuştu. Ancak Grimes ile bir başka bebeklerinin dünyaya geldiği ise evlerine röportaja giden bir muhabir sayesinde ortaya çıkmıştı. Bu yüzden, Heard’ün kızı Oonagh Paige’in babasının sperm donörü olarak Musk’ı seçmiş olabileceği ihtimali yüksek görünüyor.

Amber Heard Çocuğunun Babası Kim İddialarına Ne Dediler?

Amber Heard ve Elon Musk, kızının babası olduğu iddialarına henüz resmi bir yanıt vermedi. Ancak Heard’ün avukatı Charles Harder, geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada, Heard’ün kızının babasının kim olduğunun özel bir konu olduğunu ve bunun kamuoyuyla paylaşılmayacağını söylemişti. Harder, “Amber Heard, kızının babasının kimliğini açıklamayacak. Bu konu Amber ve ailesinin özel hayatına aittir. Amber, kızını tek başına büyütmeyi planlıyor ve bu konuda çok mutlu” demişti.

Musk ise, geçen yıl bir Twitter kullanıcısının kendisine yönelttiği “Amber Heard’ün bebeğinin babası mısın?” sorusuna “Hayır” diye yanıt vermişti. Ancak Musk’ın bu yanıtı, iddiaları tamamen ortadan kaldırmış sayılmaz. Zira Musk, daha önce de Grimes ile ikinci bir çocuğu olduğunu inkar etmişti.

Amber Heard Çocuğunun Babası Kim Konusunda Belirsizlik Sürüyor

Amber Heard‘ün kızının babası kim sorusu, halen net bir cevap bulmuş değil. Ancak Elon Musk‘ın bu konuda en güçlü aday olduğu söylenebilir. İkili arasındaki geçmiş ilişki, Musk’ın çocuk sahibi olma isteği ve gizliliği, Heard’ün kendi şartlarına göre anne olma kararı, bu ihtimali destekleyen faktörler arasında sayılabilir. Ancak son sözü elbette Heard ve Musk söyleyecek. Tüm iddialara rağmen iki isimden de bir açıklama gelmemesi ise iddiaları güçlendiriyor. Önümüzdeki günlerde açıklama gelmesi halinde Amber Heard Çocuğunun Babası Kim konusundaki detayları aktarmaya, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.