Aslı Hünel Merve Boluğur akraba mı?

Aslı Hünel Merve Boluğur akraba mı?
17.10.2022
A+
A-

Merve Boluğur düğününde Aslı Hünel’in ön plana çıkması, “Aslı Hünel Merve Boluğur akraba mı?” sorularını da beraberinde getirdi. Peki, akrabalık var mı?

Türkiye’nin gündeminde yer alan olaylardan birisi de Merve Boluğur’un evliliği oldu. DJ Mert Aydın ile ilişkisi olan ve bu ilişkiyi evlilik ile taçlandıran Merve Boluğur, çok konuşulan düğün ile dünya evine girdi. Düğüne ünlüler camiasından pek çok isim katılmış olsa da düğüne katılan ve nikah şahidi olan Aslı Hünel dikkat çekti. Bu durum hayranlarına ikilinin akraba olup olmadığını da merak ettirdi.

Aslı Hünel Merve Boluğur akraba mı, değil mi?

Aslı Hünel Merve Boluğur akraba mı
Aslı Hünel Merve Boluğur akraba mı

Aslı Hünel Merve Boluğur akraba değil. Çok yakın arkadaş olan Aslı Hünel Merve Boluğur düğünde de samimi göründü. Arkadaşının nikah şahitliğini yapan Aslı Hünel, takı konusunda da oldukça cömert davrandı. Arkadaşına 10 tam altın takan Aslı Hünel, 65 bin TL’lik düğün hediyesiyle dikkat çekti.

Merve Boluğur balayına nereye gitti?

Merve Boluğur ve Mert Aydın balayı için Tayland ve Paris’e gitti. İki farklı bölgede balayı yapan çift, sık sık fotoğraf paylaştı. “I said yes kocam” diyerek evlilik teklifini de duyuran Merve Boluğur, evlilik sonrasında kayınvalidesi ve eşiyle olan paylaşımlarıyla da dikkat çekti. Magazin haberleri için çok popüler olan konu, programlara da taşındı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.