Susurluk’ta Bağımsız Aday Sürprizi: Mehmet Hasar

Susurluk’ta Bağımsız Aday Sürprizi: Mehmet Hasar
13 Kasım 2023 13:32 | Son Güncellenme: 13 Kasım 2023 13:34

Susurluk’ta 2024 yerel seçimleri için ilk bağımsız aday belli oldu. Mehmet Hasar, bağımsız belediye başkan adaylığını açıkladı. Halkın içinde seçim çalışmalarını sürdüren Mehmet Hasar, Susurluk halkının uzun zamandır istediği hizmetleri alamadığını, kendisinin bu hizmetleri getirmeye talip olduğunu söyledi. Mehmet Hasar, her gün mahalle, mahalle, esnaf, esnaf gezerek hemşehrilerinin beklentilerini, sorunlarını, önerilerini dinliyor.

AK Parti’den aday adayı oldu! Şafak Mut adaylığını açıkladı!

Mehmet Hasar : “Susurluk Halkının Hizmetkarı Olacağım”

Mehmet Hasar, bağımsız adaylığının nedenini şöyle açıkladı: “Memleketime hizmet etmeye talip olduğum için 2024 yerel seçimlerine bağımsız aday olmaya karar verdim. Susurluk halkı uzun zamandır istediği hizmetleri alamadı maalesef. Ben bu alınamayan hizmetleri getirmeye bağımsız adayım. Benim tek amacım, Susurluk halkının hizmetkarı olmak. Susurluk halkının desteği ve duasıyla, Susurluk’u hak ettiği yere taşımak istiyorum.”

Susurluk'ta Bağımsız Aday Sürprizi: Mehmet Hasar

Mehmet Hasar: “Herkesle, Her Kesimle Diyalog İçindeyim”

Mehmet Hasar, seçim çalışmalarını nasıl yürüttüğünü şöyle anlattı: “Her gün mahalle, mahalle, esnaf, esnaf geziyorum. Hemşehrilerimizin beklentilerini, sorunlarını, önerilerini, eleştirilerini dinliyorum. Onlara projelerimden, vizyonumdan, misyonumdan bahsediyorum. Onlara Susurluk’un nasıl daha güzel, daha yaşanabilir, daha gelişmiş, daha modern, daha refah, daha mutlu bir ilçe olabileceğini anlatıyorum. Onlara, bağımsız aday olduğum için hiçbir partiye, hiçbir gruba, hiçbir çıkar çevresine bağlı olmadığımı, sadece Susurluk halkına bağlı olduğumu söylüyorum. Onlara, herkesle, her kesimle diyalog içinde olduğumu, Susurluk halkının ortak paydasında buluştuğumu, Susurluk halkının sesi, soluğu, gözü, kulağı olduğumu ifade ediyorum.”

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.