Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack çıktı mı?

Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack çıktı mı?
27.10.2022
A+
A-

Call Of Duty Modern Warfare 2 crack çıktı mı? Oyunun ücretsiz olarak indirilecek bir versiyonu bulunuyor mu? İşte detaylar.

Infinity Ward, Raven Software, Beenox, Treyarch, High Moon Studios, Sledgehammer Games, Activision Shanghai, Demonware, Toys for Bob tarafından geliştirilen ve piyasaya Activision tarafından sürülen Call Of Duty Modern Warfare 2, kısa süre içerisinde oyun dünyasının en çok konuşulan oyunlarından birisi oldu. Oyun serisinin bugüne kadarki süreçte yakalamış olduğu popülerlik ise Call Of Duty Modern Warfare 2’nin çıkış öncesinde satış rekorları kırmasını sağladı.

Steam platformunda listelenmeye başlandıktan sonra oyun kısa sürede en çok satanlar listesinin zirvesine ulaşmayı başardı. Bu ilgi yüksek olsa da artan fiyatlar, oyunu oynamak isteyenler için durumu zorlaştırıyor. Çünkü oyun Steam’deki oyun fiyatlarının artmasıyla da birlikte yüksek seviyelere ulaştı.

Call Of Duty Modern Warfare 2 kaç para?

Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack
Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack çıkmadı!

Call Of Duty Modern Warfare 2’yi bilgisayarda oynamak isteyenler için Steam üzerinden satın alınması gerekiyor. Bu aşamada ise kullanıcıları 2 farklı seçenek bekliyor. Ancak hepsi de 1000 TL üzerinde.

Call Of Duty Modern Warfare 2 fiyatı

  • Call of Duty®: Modern Warfare® II fiyatı 1.099,00 TL
  • Call of Duty®: Modern Warfare® II – Vault Edition –  1.499,00 TL

Daha önce normal sürümü almış olanların üst versiyona geçiş yapması için ek paket satışa sunulmuş durumda. Bu seçenekte ise kullanıcıların Call of Duty®: Modern Warfare® II – Upgrade to Vault Edition kapsamında 400 TL ödemesi yeterli. Böylece oyunun en üst versiyonunda oynanması sağlanabilir. Yüksek fiyatlar nedeniyle çoğu kişi Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 full indir ve Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack gibi araştırmalar yaparak oyunun illegal halini arıyor.

Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack çıktı mı?

Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack henüz piyasaya sürülmedi. Oyun 28 Ekim itibariyle çıktığından dolayı kırılması için zamana ihtiyaç var. Ancak oyuncuların bu konuda uyarılması gerkiyor. Zira bu tür illegal içerikleri tercih edenler ücret vermeden Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 oyununu oynayabilse de pek çok tehlike yaşanıyor. Oyunun kırılması sırasında kullanılan kodlar ya da oyun içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar bilgisayarları büyük tehdit altına alıyor.

Bu nedenle Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 crack bekleyenlerin bu beklentiler dışında çözümler bulması öneriliyor. Riski almak isteyenler ise Torrent gibi sitelerde Cod mw2 2022 torrent gibi aramalar ile belki çözüme ulaşabilir.

Oyunu satın almak isteyenler ise Steam sayfasına göz atabilir. Oyun etkileyici grafikler sunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.