Çataldağ Cumhuriyet Yürüyüşü Yapılacak

Susurluk’ta Cumhuriyet’in 100. yılı kutlamaları kapsamında Çataldağ’da yürüyüş ve balık tutma yarışması düzenlendi. Etkinliğe katılmak isteyenler nasıl kayıt olacak? Ödül olarak ne verilecek? Detaylar haberimizde…

Çataldağ Cumhuriyet Yürüyüşü Yapılacak
18 Ekim 2023 13:29

Susurluk’ta Çataldağ Cumhuriyet Yürüyüşü duyurusu yapıldı. Cumhuriyet’in 100. yılı kutlamaları kapsamında, Çataldağ’da yürüyüş ve balık tutma yarışması düzenleniyor. Susurluk Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, vatandaşlar davet edildi.

Doğanın Kalbinde: Çataldağ Cumhuriyet Yürüyüşü

Susurluk Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, “Doğanın Kalbi Çataldağ’da Cumhuriyet Yürüyüşü” adlı etkinliğin 22 Ekim Pazar günü saat 13.00’te ücretsiz araçlarla Çınar Altı’ndan hareket ederek başlayacağı belirtildi. Etkinlik kapsamında, Çataldağ Seyir Terası’ndan başlayacak olan yürüyüş, yaklaşık 3 kilometrelik bir parkurda devam edecek.

Balık Tutma Yarışması Heyecanı

Cumhuriyet Yürüyüşü ile balık tutma etkinliği birleştirilecek. Yarışmanın sonunda, dereceye girenlerin ödülleri protokol tarafından takdim edilecek. Ayrıca, tüm katılımcılara pilav ikramında bulunulacak.

Çataldağ Cumhuriyet Yürüyüşü
Çataldağ Cumhuriyet Yürüyüşü

Cumhuriyet Bayramı Kutlamalarına Davet

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, etkinliğe tüm vatandaşları davet etti. Güney, “Cumhuriyetimizin 100. yılını coşkuyla kutlamak için böyle bir etkinlik düzenledik. Doğanın kalbinde hem sağlıklı hem de eğlenceli bir gün geçireceğiz. Bu vesileyle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını rahmetle anıyoruz. Tüm halkımızı etkinliğimize bekliyoruz” dedi.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.