Susurluklu Çocuklara Tatil Sürprizi Ücretsiz Tiyatro

Susurluk Belediyesi, ara tatilde çocuklara ücretsiz tiyatro hediye ediyor. Tiyatro oyunu 2 seans olacak. İşte detaylar…

Susurluklu Çocuklara Tatil Sürprizi Ücretsiz Tiyatro
11 Kasım 2023 16:04

Susurluk Belediyesi, ara tatilde çocuklara eğlenceli ve eğitici bir hediye veriyor. 13 Kasım Pazartesi günü iki seans halinde ücretsiz tiyatro oynanacak. Çocuk Tiyatrosu’na tüm çocuklar davetli.,

İŞ ARAYANLAR DİKKAT: Susurluk Şeker Fabrikası’na 15 Kadrolu İşçi Alınacak

Ücretsiz Tiyatro Sihirli Adres

Oyunun başında Elif, telefonuyla oyun oynamaktadır. Ancak bir anda oynadığı oyunun içine girer ve kendini soğuk ve karanlık bir yerde bulur. Burası, oyunun ilk seviyesidir. Elif, çok korkar ve evine dönmek ister. Tam bu sırada karşısına Tilya ve Selya adlı iki karakter çıkar. Onlar, Elif’e yardımcı olmak isterler. Ancak Elif’in evine dönebilmesi için oyunun diğer seviyelerini geçmesi gerekmektedir. Bu da hiç kolay değildir. Çünkü Elif, kitap okumayan ve ders çalışmayan bir çocuktur. Oyunun seviyeleri ise bilgi ve sevgi ile ilgilidir.

Elif, bilgi ve sevgi çiçekleriyle tanışıyor

Elif, oyunun seviyelerini geçmek için çabalarken, yolda Bilgi ve Sevgi adlı iki çiçekle karşılaşır. Bu çiçekler, Elif’e oyunun ipuçlarını verirler. Ayrıca Elif’e kitap okumanın, ders çalışmanın ve sevgi dolu olmanın önemini anlatırlar. Elif, bu çiçekler sayesinde hem oyunun seviyelerini geçmeyi hem de hayatın gerçek değerlerini öğrenmeyi başarır. Sonunda da ailesine kavuşur.

Çocuklar bu oyunu kaçırmayın

Susurluk Belediyesi’nin düzenlediği Çocuk Tiyatrosu, 13 Kasım Pazartesi günü saat 13.00 ve 15.00’da iki seans halinde ücretsiz olarak sahnelenecek. Oyun, Susurluk Belediyesi Kültür Merkezi’nde izlenebilir. Oyunun süresi yaklaşık 45 dakikadır.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.