Cumhurbaşkanı Ankara programı belli oldu

Cumhurbaşkanı Ankara programı belli oldu
26.10.2022
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 28 Ekim’de Ankara’da olacak. İşte Cumhurbaşkanı Ankara programı ile ilgili detaylar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde katıldığı toplu temel atma törenlerinde 28 Ekim 2022 günü Ankara’da yapacağı ziyarete sık sık vurgu yaptı. Yapılan bu açıklamalar ve yaşanan gelişmeler sonrasında ise gözler Cumhurbaşkanı Ankara programına çevrildi. Cumhurbaşkanı Ankara programı neler sunuyor? İşte bugüne kadar netlik kazanan detaylar.

İşte Cumhurbaşkanı Ankara programı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara programı kapsamında Türkiye 100 yıllık başlıklı bir vizyon belgesini paylaşacak. Güçlü Türkiye yüzyılı vurgusunu yapacak olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Arena’da yapacağı bu açıklamalar ve vizyon paylaşımları ile tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Yeni vizyon belgesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel pek çok farklı anlam ve detayı da içerecek. Türkiye Yüzyılı Vizyon yaklaşımı kapsamında özel logo çalışmalarının yapılması ve paylaşılması da bunun sinyallerini şimdiden bize veriyor.

Türkiye Yüzyılı vizyonu ne?

Cumhurbaşkanı Ankara programı
Cumhurbaşkanı Ankara programı ile yeni vizyon duyurulacak

Türkiye yüzyılı vizyonu kapsamında Türkiye’nin gelecek yıllarının planlamaları ve hedefleri aktarılacak. Bunun için Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılından ilham alan tasarımcılar, yüz güneş ışığını detayı ile özel bir logo çalışması gerçekleştirdi. Türkiye için vazgeçilmez ve manevi anlamı bulunan ay ve yıldız çevresinde çizilen 100 güneş ışını ile hem Türkiye’nin aydınlık günlerine vurgu yapılıyor hem de Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılının bir kez daha altı çiziliyor.

*Program saati Cumhurbaşkanı Günlük Program netleştiğinde haber güncellenecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.