Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir programı belli oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir programı belli oldu
05.10.2022
A+
A-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir‘e geliyor. Balıkesir ziyareti hakkında en çok merak edilen ise Cumhurbaşkanı Balıkesir programı oldu. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir programından detaylar.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açılış ve programlara katılmak üzere 8 Ekim 2022’de Balıkesir’e gelecek. İşte programdan ilk detaylar.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir programı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Balıkesir programı kapsamında ilk karşılama Balıkesir Kuva-i Milliye Meydanı’nda yapılacak. Meydanda yapılacak ilk karşılamanın ardından ise Cumhurbaşkanı Erdoğan Organize Sanayi Bölgesi’nde fabrika açılışlarını gerçekleştirecek. Daha sonrasında ise yerel yönetimler tarafından yapılan çalışmaları inceleyecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir dizi temas, ziyaret ve açılış ile Balıkesir programını tamamlayacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesir programı ile ilgili saat resmi olarak açıklandı. Balıkesir genelinde tüm hazırlıklar 14.00’a yönelik yapılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmi programı 14.00 itibariyle başlayacak ve program akışına göre sonlanacak.  

Kuvayi Milliye Meydanı nerede?

Otobüslerle meydana ulaşmak isteyenlerin B8A, G1, T4 hatlarını tercih etmesi gerekir. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.