İstifa Eden Emrah Çıra Susurluk Belediye Başkanlığı’na Aday

Emrah Çıra, Susurluk Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı. Çıra, bu amaçla BASKİ’den istifa eden ilk isim oldu.

İstifa Eden Emrah Çıra Susurluk Belediye Başkanlığı’na Aday
14 Kasım 2023 11:20

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki BASKİ’nin Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Emrah Çıra, Susurluk Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adaylığını açıkladı. Çıra, bu amaçla BASKİ’den istifa eden ilk isim oldu. Peki, Çıra’nın aday adaylığı süreci nasıl ilerleyecek?

15 Kasım’da Başvurusunu Yapacak

Emrah Çıra, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Susurluk Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adaylığını duyurdu. Çıra, “Susurluk Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumu 15 Kasım Çarşamba günü Susurluk ilçe teşkilatına yapacağım. Bu süreçte bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Susurluk için hayırlısı olsun” ifadelerini kullandı.

Şafak Mut AK Parti’den Adaylığını Açıkladı

Ak Parti’den ikinci aday adayı

Emrah Çıra, Ak Parti’den Susurluk Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan ikinci isim oldu. Geçtiğimiz günlerde Şafak Mut da aday adaylığını ilan etmişti. Ak Parti’nin Susurluk’taki adayını belirlemek için önümüzdeki günlerde temayül yoklaması yapması bekleniyor.

emrah cira aday 2
İstifa Eden Emrah Çıra Susurluk Belediye Başkanlığı’na Aday

Susurluk’ta son yerel seçimlerde İyi Parti’nin adayı Nurettin Güney belediye başkanı seçilmişti.

ETİKETLER: , ,
Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.