Etiket: Susurluk Son Dakika Ölüm Haberleri

08.12.2022
Susurluk’ta 21 Ağustos 2021’de yaşanan şüpheli ölüm olayıyla ilgili sır perdesi aralandı. İşte konuyla ilgili yaşanan gelişmeler. Hatırlanacağı üzere 21 Ağustos 2021’de Susurluk garaj bölgesinde N.K. garaj bölgesinde kafasından yaralanmış...
02.08.2022
Susurluk’ta yeniden üretimin başladığı Yörsan’da (Yeni adıyla Matlı Süt ve Süt Ürünleri) iş kazası meydana geldi. Fabrikada çalışan Oğuzhan Ceylan çalıştığı sırada yaşanan elektrik çarpması sonucunda yaşamını yitirdi. Tahkikat başlatıldı...
22.07.2022
Susurluk’ta yeniden faaliyete başlayan Yörsan’da çalışan Yunus Kırbaşlar evinde ölü olarak bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken şüpheli ölüm haberi Yunus Kırbaşlar’ın yakınlarını ve çalışma arkadaşlarını üzdü.
14.12.2021
İzmir – İstanbul otoyolunda yolculuk yapan ünlü şarkıcı Gülçin Ergül ile iş insanı Erdal Şeyda Lafçı’nın geçirdiği kazadan acı haber geldi. İşte yaşanan kazadan gelen ilk bilgiler. Bir döneme Hepsi...
03.11.2021
Susurluk'ta acı ölüm. Bugün meydana gelen kazada M.D. isimli kişiye çarpan mesai arkadaşı ölümüne sebebiyet verdi. İşte detaylar.
18.03.2021
Susurluk’ta avukatlık yapan İsmail Kavşut (60) bu akşam evinde ölü olarak bulundu. İşte detaylar.

Susurluk son dakika ölüm haberleri ve trafik kazası gibi gelişmeler, Susurlukhaber.net’te sizlerle buluşuyor. Susurluk’un ilk haber sitesi olma özelliğini taşıyan Susurlukhaber.net’te güncel Susurluk haberleri ile son dakika gelişmeleri sizlerle.

Balıkesir il sınırları içerisinde bulunan Susurluk, Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesi ile sınırdır. İzmir Ankara yolunun bulunması ve yolun işlek bir şekilde kullanılması ise Susurluk son dakika gelişmelerini öne çıkarmaktadır. Susurlukhaber.net olarak sorumlu habercilik anlayışı ile bölgede yaşanan son gelişmeleri sizlere tarafsız ve doğru bir şekilde aktarmaya çalışıyoruz.

Susurluk Son Dakika trafik kazası

Özellikle yaz aylarında bölgede trafik yoğunluğu ve nüfus artış kaydediyor. Yaz boyunca yol kenarlarında tesislerde dinlenmek ve mola vermek isteyenler hızlı bir şekilde akan trafikte zaman zaman kazalar yaşayabiliyor. Susurluk son dakika trafik kazası haberleri ile istemesek de kötü olayları ve ilçede yaşanan son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşıyoruz. Susurluk Kazası, Susurluk ilçe sınırlarına yakın bir bölgede olmasına rağmen Susurluk içerisinde kalması nedeniyle Susurluk adının sürekli kaza ile anılmasına neden olmuştur. Susurluk son dakika trafik kazası haberleri Susurlukhaber.net’te sizlerle buluşuyor.

Susurluk Son Dakika cinayeti

Susurluk’ta yaşanan kavgalar, cinayetler yine Susurluk son dakika cinayet haberleri olarak Susurlukhaber.net’te. Susurluk haber sitesi, sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi takip edebilir, mobil cihazlarınızdan günlük olarak giriş yapabilir ve son dakika Susurluk haberlerini okuyabilirsiniz. Kurulduğu ilk günden itibaren hiçbir siyasi parti ya da dernek gibi kuruluşlar ile bağı bulunmayan Susurluk haber sitesinde, tamamen tarafsız bir haber anlayışı bulunmaktadır. Susurluk son dakika cinayeti haberleri gibi haberler resmi makamlardan alınan izinler sonrasında yayınlanmaktadır.

Susurluk Kardeş Gazetesi ölüm ilanları

Susurluk’ta özellikle ilk yıllardan itibaren basının gelişmesinde önemli bir rol oynayan Kardeş Gazetesi ölüm ilanları gibi köşeleriyle dikkat çekmektedir. Susurluk Kardeş gazetesi ölüm ilanları başta olmak üzere Susurluk’ta basın yayında yaşanan son dakika gelişmeleri ve haberleri de yine haber sitemizde sizlerle bir arada.