Forza Horizon 5 para hilesi

Forza Horizon 5 para hilesi
08.11.2022
A+
A-

Forza Horizon 5 para hilesi konusunda güncel durumu öğrenmek mi istiyorsun? O zaman doğru yerdesin. İşte Forza Horizon 5’te para kazanmanı sağlayacak detaylar.

Forza Horizon 5 piyasaya sürüldüğünde 500’den fazla benzersiz otomobil koleksiyonu ile duyurulmuştu. Ancak şimdi Jeep Rubicon’dan Koenigsegg Jesko’ya kadar pek çok yeni model ile araç sayısı 600’ü geçti. Oyunda bu kadar çok araç olması, oyuncuları cezp etse de yüksek araç fiyatları, Forza Horizon 5 para hilesi gibi araştırmaları da tetikliyor. Zira tüm araçlara yetecek kadar bir para bulmak normal şartlarda oldukça zor. Forza Horizon 4’te yer alan pek çok para hilesi, Forza Horizon 5 hileleri olarak denendi. Ancak geliştirici şirketin tüm açıkları kapatmış olması, bu konuda büyük bir sorunu da beraberinde getirdi.

Forza Horizon 4 para hilesi büyük ilgi görmüştü

Forza Horizon 4’te, ‘Goliath Glitch’ adı verilen para hatası kısa sürede büyük ilgi görmüştü. Oyundaki boşluktan yararlanan oyuncular tek bir yarıştan bile 30 Wheelspins, 500.000 DP, 3 milyon CR kazanabiliyordu. Bunun yolu ise iki kişinin pvp yarışı yapması ve bir kişinin yarıştan erken ayrılmasıydı. Böylece yarışta kalan oyuncu, telafi ödülü olarak bu ödülleri alıyordu. Sürekli tekrarlanan olay ile yüksek oyun parası alınabiliyordu. Ancak Forza Horizon 5 para hilesi için bu açık kapatıldı. Benzer bir Forza Horizon 5 para hilesi arıyorsanız, şansınız kalmadı. Çünkü şirket tüm açıkları kapatarak, para hilesi yapılmasının da önüne geçti. Şu anda Forza Horizon 5 para 2022 araştırmaları yaptığını ve bu konuda kesin sonuca ulaşmak istediğiniz biliyoruz. Ancak şu ana kadar keşfedilen bir hile bulunmuyor. Forza Horizon 5 para hilesi cheat engine üzerinden yapılabiliyordu. Son olarak o da kapatıldı. Eğer yeni bir yöntem geliştirilirse burada sizlerle paylaşacağız. Bu süre zarfında ise Forza Horizon 5 para kazanma noktasındaki önerilere dikkat ederek hızlıca para kasabilirsiniz.

Forza Horizon 5 para hilesi yerine para kasma yöntemleri

Forza Horizon 5 para hilesi
Forza Horizon 5 para hilesi var mı?

Forza Horizon 5 para hilesi yerine para kasma yöntemlerini tercih edenlerin oyunda beceri puanı toplamaya odaklanması gerekiyor. Beceri puanları toplayarak, yarış yapara Super Wheelspins ve normal Wheelspin’in kilidini açmanız en kritik nokta.

Lamborghini Sesto Elemento Forza Horizon Edition

Forza Horizon 5 için ilk para toplama yöntemi iki şey gerektiriyor. Lamborghini Sesto Elemento Forza Horizon Edition ve özel yapım bir etkinliğe erişim. Bu yöntem için Lamborghini Sesto Elemento Forza Horizon Edition’a ihtiyacınız olacak. Bu FE sürümü araçlarının, tonlarca Beceri Puanını hızla toplamanıza yardımcı olabilecek Beceri Puanı bonusları sağlaması, hızlıca para kasmanızı sağlayacak.  Yöntem oldukça basit. Sadece oyuncuların düz bir çizgide sürmesi ve bitiş çizgisine mümkün olduğunca çabuk ulaşması yeterli.

Müzayede Evi’nden Lamborghini Sesto Elemento Forza Horizon Edition’ı satın alarak hemen kasmaya başlayabilirsiniz. Etkinlikler için ise ‘Etkinlik Laboratuvarı’na gitmeniz yeterli. Özel bir etkinliğe ulaşmanız gerekiyorsa aşağıdaki Forza Horizon 5 etkinlik kodunu girebilirsiniz.

Etkinlik kodu: 139 710 733

Etkinliği tamamlamayı daha da kolaylaştırmak için aşağıdaki zorluk ayarlarını kopyalayabilirsiniz.

  • Drivatar Zorluk: Rakipsiz
  • Frenleme: Yardımlı
  • Direksiyon: Otomatik Direksiyon
  • Çekiş Kontrolü: Açık
  • Stabilite Kontrolü: Açık
  • Vites değiştirme: Otomatik

Lamborghini Sesto Elemento’ya daha fazla güç vermek için biraz para yatırırsanız, bu yöntemi daha da hızlı tamamlayabilirsiniz.

2012 Jeep Wrangler Rubicon Wheelspin

Oyun içinde sadece 50.000 kredi karşılığında, Jeep Wrangler Rubicon’u alabilirsiniz. Araba Ustalığı Avantajlarını yükselterek kolay bir Wheelspin elde edebilirsiniz. Wheelspin’den alabileceğiniz ödüller size Jeep Wrangler Rubicon’un maliyetinden birkaç bin daha fazla kredi kazandıracaktır. Bu da bunu Forza Horizon 5 için mükemmel bir para kazanma hilesini ortaya çıkarıyor.

Oyun Zorluğunu Artırın

Forza Horizon 5’te para kazanmanın bir başka yolu da oyunun zorluk ayarını arttırmaktır. Bu, birkaç isim vermek gerekirse, Drivatar Zorluğunu ‘Rakipsiz’ olarak ayarlamak, Çekiş/Denge Kontrolünü kapatmak, manuel olarak vites değiştirmek ve Geri Sarmayı kapatmak gibi seçeneklerdir.

Nissan Fairlady Z Forza Horizon Edition’ı Müzayede Evi’nden satın alın

Forza Horizon 5’te Super Wheelspin almanın bir başka harika yolu da 2003 Nissan Fairlady Z Forza Edition’ı Müzayede Evi’nden 50.000-100.000 kredi karşılığında satın almaktır. Bu, tek bir arabaya harcayacak tonlarca para gibi görünse de karşılığında Wheelspin alıyorsunuz. Bu da size Fairlady Z’yi satın almak için harcadığınızdan daha fazla para kazandırabilir.

Ford Hoonicorn Mustang ile Drift yapın

En iyisini sona sakladık. Forza Horizon 5’te Beceri Puanlarını toplamanın en iyi ve eğlenceli yollarından birisi ise drift. Bu yöntem için Forza Horizon’daki en tanınmış drift arabalarından birine yani Ford Hoonicorn Mustang’e ihtiyacınız var. İşlem basit. Hoonicorn Mustang’i en yakın çekme şeridine sürün ve arka lastikleri mümkün olduğu kadar uzun süre döndürüp drift yapın.  Ford Hoonicorn Mustang, Forza Horizon 5’te drift yaparken Beceri Puanları toplama yeteneğini geliştirmeye yardımcı olan bir dizi değerli Araba Ustalığı avantajına sahip. Beceri Çarpanı üst sınırını 7’ye yükseltin.

Bazı hileleri denemek için ise aşağıdaki videolardaki adımları takip edebilirsiniz. Eğer oyunu hala indirmediyseniz Steam sayfası üzerinden oyunu satın alabilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.