Karapürçek Mahallesi’nde Kantar Açılışı Yapıldı

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Karapürçek Mahallesi’nde kantar açılışına katıldı. Başkan Güney, mahalledeki vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

Karapürçek Mahallesi’nde Kantar Açılışı Yapıldı
23 Eylül 2023 13:32 | Son Güncellenme: 11 Ekim 2023 21:27

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Karapürçek Mahallesi‘nde düzenlenen kantar açılış törenine katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Güney, Susurluk’un her yerine hizmet getirdiklerini ve vatandaşların taleplerini dikkatle dinlediklerini söyledi.

Kantar açılışı coşkuyla yapıldı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Karapürçek Mahallesi‘ne yapılan kantarın açılışı, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Açılışa Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Kantarın mahalleliye hayırlı olmasını dileyen Başkan Güney, “Bu kantar, hem mahallemizin hem de ilçemizin ihtiyacını karşılayacak bir yatırım. Burada üretilen tarım ürünlerinin tartımı ve pazarlanması için çok önemli bir hizmet.” dedi.

susurluk belediyesi kantar 1

Başkan Güney vatandaşlarla sohbet etti

Açılışın ardından mahalledeki esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Güney, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Başkan Güney, “Susurluk’umuzun her yerine hizmet getirdik. Bugün bütün belediye burada. Karapürçek Mahallemizde vatandaşlarla buluşmaya, varsa eksiklerimizi tamamlamaya geldik. Milletimizle bir ve beraber inşallah hep bir arada olacağız” diye konuştu.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.