Kaymakam Muammer Köken ziyaretlerini sürdürüyor

Susurluk Kaymakamı Muammer Köken, Susurluk genelindeki ziyaretlerini sürdürüyor.

Kaymakam Muammer Köken ziyaretlerini sürdürüyor
18 Mart 2021 00:52

Susurluk’ta göreve başladığı ilk günden itibaren Susurluk ilçe merkezi başta olmak üzere tüm kırsal mahalleleri dolaşarak vatandaşların sorunlarını dinleyen, esnaflarla bir araya gelerek pandemi dönemi başta olmak üzere yapılan projeleri takip eden Susurluk Kaymakamı Muammer Köken, ilçedeki ziyaretlerine devam ediyor.

Susurluk ve Karşıyaka Orman İşletme Şeflikleri’ni Ziyaret

16 Mart tarihinde Kaymakam Köken, Susurluk ve Karşıyaka Orman İşletme Şefliklerine iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Susurluk Orman işletme şefi Mustafa Bilgin tarafından kurum çalışmaları hakkında bilgi aktarıldı. Söve Mahallesi’nde 25 hektarlık bir alanda arıcılık ile ilgili faaliyet gerçekleştirdiklerini aktaran işletme şefi Bilgin, bölgede yapılan çalışmanın örnek oluşturacağını ve yaklaşık 2500 kovanlık arıcılık faaliyetlerinin Söve Mahallesi’nin ardından diğer bölgelerde de uygulanacağını aktardı.

Madeni İşler Sanatkârları Odası ve Türk Hava Kurumu’nu Ziyaret

16 Mart tarihinde Kaymakam Köken’in ziyaret ettiği diğer adresler ise Madeni İşler Sanatkârları Odası ve Türk Hava Kurumu oldu. Ziyarette ise pandemi süreci ile birlikte esnafların yaşadığı zorluklar, Türk Hava Kurumu’nun çalışmaları konuşuldu.

Muammer Köken ziyaret
Muammer Köken ziyaret
Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.