Korona virüse yenik düşen eğitimci Susurluk’u üzdü

Susurluk’ta uzun yıllar boyunca eğitim alanında verdiği hizmetlerle öğrencilerin hayatlarına dokunan Mahmut Ali Turgut yaşamını yitirdi. İşte detaylar.

Korona virüse yenik düşen eğitimci Susurluk’u üzdü
15.06.2021
A+
A-

Bir dönem Şerafettin Tunalı İlk/Ortaokulunda okul müdürlüğü görevini yapan ve en son olarak Dereköy İlkokulu’nda çalışan Mahmut Ali Turgut,  korona virüse yakalanmıştı. Virüs nedeniyle tedavi altına alınan ve durumu ağırlaşan Mahmut Ali Turgut korona virüse yenik düştü.

Dün yaşamını yitirdiği öğrenilen Mahmut Ali Turgut’un vefatı ilçede büyük bir üzüntü yarattı.  Mahmut Ali Turgut’un cenazesinin Ordu’ya defnedileceği öğrenildi.

Susurluk Haber olarak Mahmut Ali Turgut’a Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

Konuyla ilgili sosyal medyadan taziye mesajları yayınlandı.

“Eğitim camiasının başı sağ olsun.. “

Susurluk Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Mehmet Güngör tarafından yayınlanan mesajda; “ Birlikte uzun bir süre görev yaptığımız değerli eğitimci Mahmut Ali TURGUT hocamız bir süredir tedavi gördüğü Covit – 19 hastalığına yenik düşerek vefat etmiştir. Bir dönem Şerafettin Tunalı İlk/Ortaokulunda okul müdürlüğü görevini de yürüten arkadaşımız halen Dereköy İlkokulunda görev yapmakta idi. Merhuma Cenabı Allahtan rahmet, geride bıraktığı yakınlarına sabırlar diliyorum..” denildi.

“Hocamızı kaybetmiş olmanın üzüntüsü içerisindeyiz”

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sami Akoğlan tarafından yayınlanan başsağlığı mesajında ise “Geçirdiği rahatsızlık sebebiyle uzun zamandır tedavi görmekte olan Dereköy İlkokulu Müdürümüz, meslektaşımız Mahmut Ali TURGUT hocamızı kaybetmiş olmanın üzüntüsü içerisindeyiz. Allah rahmet eylesin. Vefat eden  merhumun sevenlerine, kederli ailesine ve eğitim camiasına başsağlığı diliyoruz…” denildi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.