Nurcan Tekin’den 16 Gündür Haber Alınamadı!

Nurcan Tekin’den 16 Gündür Haber Alınamadı!
06.09.2021
A+
A-

Düğün için gittiği Uşak’ın Güre köyündeki evden 22 Ağustos Pazar sabahı ayrılan Nurcan Tekin’den hala haber alınamadı.

56 yaşındaki Nurcan Tekin için başlatılan arama çalışmaları 16 gündür devam ediyor. Çanta, telefon ve kıyafetlerini almadan pijamayla birlikte sabah saatlerinde evinden ayrılan Nurcan Tekin’den bugüne kadar hiçbir iz bulunamadı. 2-3 güvenlik kamerasında görüntülenen Nurcan Tekin için Güre köyünde ve Uşak’ın çeşitli yerlerinde ilanlar asılmaya başlandı. Kayıp kadın için çocukları da bölgeye gelerek arama kurtarma çalışmalarına katıldı.

ilan

Nurcan Tekin’in Kızlarından Yardım Çağrısı!

Açıklamalarda bulunan Şeyma Güneş “Uşak’ta 1 gece konaklayıp geri döneceklerdi. Düğün geç bitmiş ve annem uyumaya gitmiş. Jandarma ekiplerinin yaptığı incelemede köyün bakkalına ait güvenlik kamerasında saat 04:00 sularında evden çıktığı görülüyor. Daha sonra yürüyerek arama çalışmalarının yapıldığı bu yere kadar gelmiş. Buradaki güvenlik kameralarında 06:00 sularında bu noktada gözüküyor. Jandarma’ya haber verildikten sonra ilk günden itibaren her yeri aradı her şeyi yaptı ama son nokta burası. Aramalar devam ediyor ama bir gelişme yok maalesef. Ana yolda olduğumuz için görenler duyanlar varsa belki o gün dikkatini çeken şoförler varsa üzerinde pembe pijamaları vardı zaten. Her yerde onu arıyoruz. Umudumuz tükenmedi. İnşallah bir gören olursa, bir ihbar olursa umutla bekliyoruz” dedi.

Nurcan Tekin’in diğer kızı Şebnem Atabaş ise “Kendisi ile işte cumartesi günü Uşak’ a gelirken düğüne son 10 kilometre kala görüştüm. Gayet neşeliydi. Emniyet kemerini takmasını falan söylemiştim. Sonrasında 10 kilometre kaldı, yaklaştık, merak etme dedi. Teşhis edilen bir rahatsızlığı da yoktu ama son zaman biraz unutkanlıklar başlamıştı annemde. Hala çalışmalar devam ediyor, umudumuz var. Yani en ufak bir ipucuna çok ciddi ihtiyacımız var. Annemin kayıp olduğu gün bu yolu kullanan sürücülerin biraz o günü düşünmelerini ve dikkatlerini çeken bir olağan dışı durum hatırlamaları durumunda hemen 112 numaralı teflonu aramalarını istiyorum” dedi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.