Susurluklu Nurcan Tekin’den 3 Gündür Haber Alınamıyor!

Susurluklu Nurcan Tekin’den 3 Gündür Haber Alınamıyor!
24.08.2021
A+
A-

Susurluk’ta yaşayan ve yakınının düğünü için Uşak’ın Güre Köyü’ne giden Nurcan Tekin (56), 3 gün önce, sabah saatlerinde evden ayrıldı. 3 günden beri kendisinden haber alınamayan Nurcan Tekin için arama çalışmaları başlatıldı.

Edinilen bilgiye göre 56 yaşındaki Nurcan Tekin, 21 Ağustos 2021 Cumartesi günü ablası Ferdiye Yançıl ile Uşak’ın Güre Köyü’ndeki düğüne gitti.  Düğünün ardından ablasıyla birlikte yakınlarının evinde kalan geceyi geçiren Nurcan Tekin, sabah ise yatağında bulunamadı. Ablası ve yakınları durumu hemen jandarma ekiplerine bildirdi.

Nurcan Tekin Pijamalarıyla Evden Ayrılmış

Evde yapılan ilk incelemelerde Nurcan Tekin’in yanına telefonunu, çantasını almadığı ve pijamalarıyla birlikte evden ayrıldığı tespit edildi. Uşak İl Jandarma Komutanlığı ve AFAD ekiplerince arama çalışması başlatılan Tekin’den ilk iz ise bulundu.

İzmir-Ankara Kara Yolunda Kameralara Takıldı

Civarda yapılan kapsamlı aramaların ardından ilk kez güvenlik kameralarında görüldü. Üzerinde pijamaları olduğu görülen Tekin, İzmir-Ankara kara yolunda yürürken görüntülendi. Tekin’in en son görüntülendiği yerde aramalar yoğunlaştırılırken arama çalışmaların Kütahya İl Jandarma Komutanlığı, iz takip köpekleri ile destek vermeye başladı. Karadan ekiplerce yürütülen çalışmalara havadan drone ile takip yapılıyor.

Kameralara takılan o anlar şöyle;

“Sabah Kahvaltıya Gelmeyince Fark Ettik”

Konuyla ilgili Tekin’in Ablası Ferdiye Yançıl tarafından yapılan açıklamalarda ise 02.30 gibi evde herkesin yattığı ve sabah kalktıktan sonra herkesin terasta kahvaltı için toplandığı belirtildi. Yançıl, kardeşinin kalkmaması üzerine odalarına gittiklerinde kendisini bulamadıklarını ve ardından durumu bildirdiklerini ifade etti. Yançıl, “Kardeşimin kolunda 3 büyük bilezik var. Benim korkum onları almak için ona bir şey yapmaları.” diyerek sözlerini noktalardan civardan geçen ya da Tekin’i gören herkesin durumu bildirmesini istedi. Sosyal medyadan da sürekli yakınları tarafından paylaşımlar yapılıyor.

Olay Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına da yansıdı. İşte programdan o anlar;

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.