Otobüs arızalandı, yolcular 4 saat Susurluk’ta kaldı

Otobüs arızalandı, yolcular 4 saat Susurluk’ta kaldı
17.08.2022
A+
A-

İstanbul Akçay arasında sefer yapan otobüsün Susurluk’ta arıza yapması üzerine yolcular 4 saat boyunca Susurluk’taki dinlenme tesisinde mahsur kaldı.

Edinilen bilgiye göre olay dün yaşandı. İstanbul ile Akçay arasında sefer yapan, özel bir şirkete ait otobüs arıza nedeniyle 1 saat rötarlı bir şekilde çıkış yaptı. Üstelik yolcuların iddiasına göre yolculuğa çıkış yapan otobüs, arıza yapan başka bir otobüsün yerine gönderildi.

Susurluk’a kadar sorunsuz bir şekilde gerçekleşen yolculukta, Susurluk’taki dinlenme tesisinde verilen molanın ardından otobüs arızalandı. Arızalı otobüsün yerine gelen otobüs ile yolculuğa başlayan ancak bu otobüsün de arıza yapması nedeniyle Susurluk’taki dinlenme tesislerinde yolculuğa devam edemeyen yolcular, tepkilerini çektikleri videolar ile gösterdi.

4 saat Susurluk’ta beklediler

17 yolcunun bulunduğu otobüsün arızalanması, 4 saatlik beklemeye rağmen çözülemedi. Yolcular Susurluk’a yakın bir yerde bulunmaları sayesinde farklı araçlar ile Susurluk otogarına geçiş yaparak buradan başka bir otobüs ile yolculuklarına devam etmek zorunda kaldı. Yolcular, firmanın hiçbir şekilde yardımcı olmamasına ve 450 TL karşılığında alınan biletler ile yolculuk yapılamamasına tepki gösterdi.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.