Pokemon Go Hile 2021 nasıl yapılır?

Pokemon Go Hile 2021 nasıl yapılır?
22.06.2021
A+
A-

Pokemon Go Hile 2021 itibariyle en çok sorgulanan konuların başında geliyor. Özellikle piyasaya sürüldüğü dönemlerde GPS üzerinden kullanıcı hareketlerine bağlı olarak oynanabilen Pokemon Go kısa süre içerisinde hilelerin bulunması nedeniyle oyun içinde haksız bir rekabet olmasına neden olmuştu. Pokemon Go geliştiricileri tarafından yapılan özel değişiklikler ise özellikle kullanımda GPS programlarının devre dışı kalmasını sağlamış ve böylece daha adil bir ortamda oyunun oynanmasına imkan vermişti. Ancak firma tarafından çalışmalar ne kadar sıkı bir şekilde yapılırsa yapılsın Pokemon Go hile 2021 yılı itibariyle oyunda kullanılmaya devam ediyor. Hile yapabilmek adına kullanışlı ve hile algılayıcı sistemlere takılmayan PGSharp gibi kullanışlı pek çok farklı uygulama sayesinde kullanıcılar oyuna yaptıkları müdahaleler ile aynı yerde sabit kalarak Pokemon Go’yu oynayabiliyor ve böylece pek çok oyun içi avantaja sahip olabiliyor. 

Pokemon Go Hile 2021 İndir

Pokemon Go hilesi ile ilgili özellikle YouTube oldukça hareketli. YouTube’da ekran paylaşımları üzerinden detaylı bir şekilde aktarılan hileler, Pokemon Go hilesi yapmak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor. Pokemon Go yürüme hilesi 2021 yılı itibariyle de aktif. Bu bakımdan oyunda hile yapmak isteyen oyuncular mevcut videolardan alacakları destekler ile kolay bir şekilde oyunlarına hileyi ekleyebilir. 

Pokemon Go Hileleri neler?

Pokemon Go hile yapılmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi oyuncuların bulunduğu bölgelerde Pokemon konusunda çok zayıf olması. Bu nedenle Pokemon avlayamayan ve oyunda ilerleme kaydedemeyen oyuncular, son şans olarak oyunda hilelere başvuruyor. Hile sayesinde Pokemon avlamak çok daha kolay olurken ender bulunan pokemonlar da mevcut hile ile birlikte ele geçirilebiliyor. Kullanıcılar Pokemon Go hileleri olarak pek çok farklı püf noktadan yararlanabilir. İşte sizler için hazırladığımız Pokemon Go hile önerileri;

Sahte konum kullanımı

Hile konusunda tercih edilecek ilk yöntem sahte konum uygulamaları. Pokemon Go yürüme hilesi olarak da bilinen bu hile, oyunda sabit olunsa dahi oyun içinde gezilmesini sağlıyor. Konum tabanlı bir oyun olması nedeniyle konuma yönelik yapılacak müdahaleler oyun içerisinde kullanıcıların istediği yere gitmesini kolaylaştırıyor. Bulunan bölgenin dışına çıkmak ve Pokemon konusunda daha yüksek şanslara ulaşmak isteyen kullanıcılar, sahte konum belirlemeye yarayan uygulamalardan destek alabilir. Android işletim sistemlerinde uygulama mağazası üzerinden indirilerek hemen kullanılabilecek olan mevcut uygulama, iOS söz konusu olduğunda telefon için belirli kriterler getiriyor iPhone modellerinde Pokemon Go oynayacak kullanıcıların hile yapabilmesi adına telefonların jailbreakli olması gerekiyor. Android için pek çok popüler ve güvenilir sahte konum uygulaması bulunurken iOS için iOSRoamingGuide gibi seçenekler ön planda. 

Animasyonları atlayın

Animasyonlar oyunda oldukça etkin durumda. Animasyonların atlanması ise kullanıcılara oyunda daha fazla avantaj sağlar. Mevcut animasyonların atlanması adına ise takip edilmesi gereken adımlar şu şekilde;

Pokemon Go Hile 2021

Pokemon yakalama animasyonu nasıl kapatılır?

Adım 1

Öncelik ile yakalamak istediğiniz Pokemona dokunun

Adım 2

Diğer elinizle ekranın alt kısmında sağdan sola kaydırma hareketi yapın ve parmağınızı ekranın sol köşesinde bırakarak basılı tutmaya devam edin.

Adım 3

Ardından diğer eliniz ile poke topunu atın.

Adım 4

Top pokemona çarptığı anda sol elinizi kaldırın. 

Adım 5

Açılan Poke Ball ekranından çıkın ve yakalama işlemlerini tamamlamak için Sol üst köşede yer alan çalıştır simgesine dokunun. 

Pokemon baskın animasyonu nasıl atlanır?

Pokemon yakalanma ile aynı şekilde olan baskın animasyonu da yine oyunda kolay bir şekilde geçilebilir. Baskın animasyonu atlamak için öncelikle;

  • Boş bir ekip oluşturun.
  • Ardından baskın için bir takıma katılın. 
  • Baskına katıldıktan sonra ise oluşturduğunuz boş takımı seçin. 

Bu sayede baskın animasyon ekranı kolay bir şekilde atlanabilir. 

Saati ileri alma 

Konum tabanlı bir uygulama olduğu gibi oyun kendi özel saatine de sahip. Özellikle görevlerin tamamlanması için belirli bir saatin geçmesi gerekirken telefondaki saatin ileri alınması ile birlikte oyunda bu süreler kolay bir şekilde geçilebilir.  Ancak özellikle saatin ileri alınması, telefonlarda diğer uygulama ve veriler için ciddi sorunlara yol açabileceğinden kullanıcıların mevcut özelliklerden yararlanırken bu duruma mutlaka dikkat etmesi gerekiyor. 

Pokemon Go Hile 2021 Videoları

YouTube’da yer alan ve oyunda haksız bir şekilde ilerleme yaşanmasını sağlayan bazı popüler videolar şu şekilde;

Pokemon Go hile 2021 yılı itibari ile belirtilen şekildedir. Pokemon Go hile yapmak isteyen mevcut alternatiflerden birisini seçerek oyunda daha iyi hale gelme şansı elde edebilir.

Oyunu oynamak için;

Android Pokemon GO APK indirmek için tıklayın.

iOS Android Pokemon GO APK indirmek için tıklayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.