Reklam Ver

Susurluk Haber Reklam Ver

18.01.2021 yılında kurulan susurlukhaber.net’te reklam vererek, hedef kitlenize ulaşabilir, kampanyalarınızı, ürün ve hizmetlerinizi duyurabilirsiniz.

Reklam vermek, reklamlarla ilgili detaylı görüşmek için iletişim sayfasını kullanabilir ya da WhatsApp üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Web sitemiz aylık ortalama 150 bin ziyaretçiye ve 300 bin gösterime sahiptir.

Susurluk Haber reklam tarifeleri

Susurluk Haber’de anasayfaya, haber sayfalarına, sosyal medya hesaplarına reklam verebilirsiniz. Web sitemiz mobil uyumludur ve reklamlar siteye erişim sağlayan tüm kullanıcılara gösterilmektedir. Reklamlar için linkleme yapılarak işletme sayfalarına, sosyal medya ağlarına bağlantı yapılabilmektedir.

Tekli Tanıtım Paketi  – 250 TL (Tek seferlik): Susurluk’ta açılan işletmelerin haber tanıtımları, işletmelerin ürün, hizmet ya da kampanyalarına özel tek seferlik tanıtımları için tek seferlik pakettir. Video – fotoğraf- röportaj vs. istenilen şekilde içerikler hazırlanmaktadır.  İçerikler susurlukhaber.net’te kalıcı olmaktadır ve her bir haber sosyal medya ağlarında da paylaşılmaktadır.

Anasayfa Logo Altı Banner – 500 TL (Aylık) / 125 TL (Haftalık): Sitenin anasayfasına giriş yapan kullanıcılara sürekli gösterilir.

2022 08 25 23 51 41 Susurluk Haber Susurluk Haber Sitesi

Anasayfa Kule Reklam – 500 TL (Aylık) / 125 TL (Haftalık): Anasayfanın sağ ve sol sütununda yer alacak reklamlardır.  

banner

Anasayfa Slider Reklam – 500 TL (Aylık) / 125 TL (Haftalık): Aylık ya da haftalık olarak seçim yapılabilmektedir. Anasayfada yer alan haber manşet alanının 3. sırasında reklam gösterilmektedir.

anasayfa alt

Anasayfa reklamları – 250 TL (Aylık): Anasayfanın gövde bölümündeki boşluklara eklenebilecek yatay reklamlardır.

Haber reklamlar – 250 TL (Aylık): Siteye giriş yaparak haber okuyan okuyuculara gösterilen reklamlardır. Haber içeriğinin üstünde, ortasında ya da altında yer alabilmektedir.

2022 08 25 23 48 00 2022 Susurluk 5 Eylul Ayran Kultur ve Sanat Festivali programi belli oldu Susu

Sağ sütun reklamlar – 300 TL (Aylık): Web sitenin haber ve diğer tüm sayfalarının sağ tarafında yer almaktadır. Aylık sadece tek bir şirket/firma tarafından satın alınabilmektedir.

Footer Reklamlar – 150 TL (Aylık): Sitenin en alt kısmındaki alanın üstünde yer alır.

Mevcut reklamlar tek seferlik anlaşmalar için geçerlidir. 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık anlaşmalar için teklif alabilirsiniz.

Reklam verme şartları

  • Susurluk Haber reklam çalışmaları ile ilgili tüm hakları saklı tutar.
  • Fiyatlarda değişiklik yapma hakkı Susurluk Haber’e aittir.
  • Susurluk Haber tarafından reklamların sonlandırılması halinde ücret iadesi yapılmaktadır.
  • Reklam verenlerin reklamları sonlandırmak istemesi halinde ücret iadesi reklam süresi gözetilerek yapılmaktadır.
  • Reklam çalışmalarında ücretler peşin alınmaktadır.