Seren Serengil kilolu hali nasıldı? İşte önce ve sonraki hali

Seren Serengil kilolu hali nasıldı? İşte önce ve sonraki hali
01.12.2021
A+
A-

Seren Serengil son dönemlerde verdiği kilolar nedeniyle yaşadığı hastalıklar ile gündemli Peki Seren Serengil kilolu hali nasıldı Seren Serengil kaç kilo verdi?

Türkiye’de uzun zamandan beri verdiği kilolar ve yaşadığı hastalıklar nedeniyle gündemde olan Seren Serengil, yaptığı paylaşımlar ile hayati riskinin olduğunu söyledi. Seren Serengil’in yeni hali, kilolarını verdiğini ve ciddi bir kilo kaybı yaşadığını net bir şekilde gösterirken ünlü ismin hayranları Seren Serengil’in kilolu hali nasıldı konusunda herhangi bir fikre dahi sahip değil. Eski hali unutulan Seren Serengil’in son hali korkuttu. Özellikle internette yapılan araştırmalarda ve sorgulamalarda da Seren Serengil eski hali yeni hali, Seren Serengil son hali kaç kilo gibi çeşitli sorular ile ünlü ismin yaşadığı değişim merak ediliyor.

Seren Serengil ne ameliyatı oldu?

Seren Serengil dumping sendromu olarak adlandırılan bir sendrom yaşamıştı. 2016 yılında yaşadığı bu rahatsızlık nedeni ile mide operasyonu yaptıran Seren Serengil, bu operasyon sonrasında hızlı bir şekilde kilo vermeye başladı. 

Seren Serengil kaç kilodan kaça düştü?

Önceden 70 kilo olan Seren Serengil yapılan operasyon sonrasında 46 kiloya kadar düştü. 

İŞTE SEREN SERENGİL ESKİ HALİ YENİ HALİ

İşte Seren Serengil’in eski hali yeni hali arasındaki değişim ve 2021 yılındaki son fotoğraflar;

Seren Serengil kilolu
Seren Serengil kilolu hali
Seren Serengil kilolu2
Seren Serengil yeni hali
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.