Steam sonbahar indirimleri 2021 tarihleri belli oldu! İşte indirim tarihleri

Steam sonbahar indirimleri 2021 tarihleri belli oldu! İşte indirim tarihleri
22.11.2021
A+
A-

Steam yıl içerisinde yaptığı indirimli kampanyaları ile dikkat çekerken en çok beklenen Steam sonbahar indirimleri 2021 tarihleri belli oldu. İşte Steam’de büyük oranlarda indirim yapılmasını sağlayacak indirim tarihleri. 

Oyun oynamayı sevenler ve oyun satın almak isteyenler oyun platformlarında yapılacak indirimleri bekliyor. Türkiye’de artan Dolar nedeniyle oyun fiyatlarında yaşanan yükseliş, oyuncularda büyük bir üzüntü yaratmıştı. Şimdi ise en büyük beklentilerden birisi Steam sonbahar indirimleri oldu. Oyunlarda yüksek oranlarda indirim yapılmasını sağlayan indirim kampanyalarında birbirinden farklı ve popüler oyunlar yeni fırsatlarla sunulacak. Oyuncular ise Steam sonbahar indirimleri 2021 tarihlerini öğrenmek için internet üzerinden arka arkaya araştırmalar yapmaya başladı. Oyun haberleri konusunda her zaman yer alan Steam, indirimleriyle yine oyuncuları mesut edecek.

Steam sonbahar indirimleri 2021 ne zaman?

Steam tarafından yapılan resmi açıklamalara göre Steam sonbahar indirimleri 24 Kasım ile 30 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacak. 24 Kasım itibariyle başlayacak sonbahar indirimlerinde hangi oyunlarda ne kadarlık bir indirim yapılacağı henüz bilinmiyor. Ancak önümüzdeki günlerde daha detaylı bir şekilde açıklamaların yapılması bekleniyor.

Steam kış indirimleri ne zaman başlayacak?

Sonbahar indirimleri sonrasında ise Steam’de bir sonraki indirim kış indirimleri olacak. Steam kış indirimleri de yeni oyuncuların gözde etkinliklerinden birisi. Steam kış indirimleri tarihleri ise 22 Aralık 2021 ve 5 Ocak 2022 olarak açıklandı. 

Steam İndirimleri Ne Kadar Sürüyor?

Steam indirimlerinin ne kadar sürdüğü ve en iyi Steam kampanyasının hangisi olduğu merak edilen konuların başında geliyor. Genellikle 7 gün süren indirimler, 7 gün sonunda sona erdiği gibi oyunlardaki indirimler de kampanya sonrasında iptal ediliyor. En iyi Steam kampanyalarında ise özellikle yeni çıkan oyunlarda uygulanan yüksek orandaki indirimler dikkat çekiyor.

Kaynak: https://www.teknoport.com/steam-sonbahar-indirimleri-2021-ne-zaman-baslayacak-5003/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.