Susurluk Belediyesi’nden altın hediyeli emoji yarışması

Susurluk Belediyesi tarafından altın hediyelik emoji yarışması başlatıldı. İşte konu ile ilgili detaylar.

Susurluk Belediyesi’nden altın hediyeli emoji yarışması
07.05.2021
A+
A-

Bize Susurluk’u Emojilerle Anlat” adı ile duyurulan yeni yarışma, Susurluk Belediyesi tarafından resmen başlatıldı. Altın hediyeli emoji yarışmasına tüm Susurlukluların katılması mümkün olurken, yarışmaya katılmak isteyenlerin maksimum 10 emoji kullanması ve Susurluk’u en iyi şekilde anlatması yeterli,

Altın hediyeli emoji yarışmasına katılımda son tarih 19 Mayıs

WhatsApp’ta bulunan güncel emojilerin kullanılabileceği yarışmada, harici bir program ya da emoji kullanılması halinde, ilgili yarışmacı değerlendirmeye alınmayacak. 0507 592 85 15 numaralı telefona WhatsApp üzerinden gönderilebilecek olan emojilerde, emojilerin neyi ifade ettiği kısa bir şekilde yazılacak. 19 Mayıs 2021 Çarşamba gününe kadar katılım sağlayabilecek olan vatandaşların her bir telefon üzerinden tek bir katılım hakkı bulunacak. İsim, soy isim ve adres bilgileri ile yarışmaya katılacak olan yarışmacıların mevcut çalışmaları yarışma sona erdikten sonra seçici kurul tarafından değerlendirilecek. Seçici Kurulda ise Sibel Sarı, Özkan Çetin, Diclehan Sır, Ali Saygı ve Onur Bozhan yer alıyor.

Altın hediyeli emoji yarışmasında 4 kişiye ödül verilecek 

Yarışma sonuçlarına göre 4 kişi hediye kazanacak. Birinci olan kişiye çeyrek altın, ikinci olan kişi gram altın, 3. olan kişiye ise 0.5 gram altın hediye edilecek. 4. olan kişiye ise mansiyon olarak kitap seti hediye edilecek.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.