Susurluk Belediyesi’nden çocuklara özel bayram paketi

Susurluk Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Şeker Bayramı için ilçe genelindeki tüm çocuklara yönelik özel bir etkinlik yapılacağı belirtildi. Etkinlikte çocuklara özel bayram paketleri hediye edilecek.

Susurluk Belediyesi’nden çocuklara özel bayram paketi
07.05.2021
A+
A-

Pandemi tedbirleri kapsamında Şeker Bayramı’nda da kısıtlamalar devam edecek. Bu nedenle önceki bayramlara göre çok farklı geçecek olan Şeker Bayramı’nda bu eksikliği gidermek adına Susurluk Belediyesi tarafından önemli bir etkinliğe imza atılıyor.

Çocuklara Özel Bayram Paketi

Vatandaşlara da destek çağrısının yapıldığı resmi açıklama şöyle; 

”ŞEKER BAYRAMINA BİRLİKTE TAT KATALIM”

Sevgili Susurluklular;

Bu bayramda çocuklar kapımızı çalamayacak. Bu bayram sabahı kapılarımız, onların neşeli cıvıltısına açılamayacak. Rengârenk ve süslü elbiseleri, minik elleriyle ellerimizi öpemeyecekler. Bu sene maalesef gelecekteki güzel günlerimiz için el öpenler ile eli öpülenler ayrı düşecek. Susurluk Belediyesi olarak bu bayramda sizin kapınızı, sizin sevginizi ve bayram coşkunuzu onlara biz götüreceğiz. Hazırladığımız çikolata ve şekerleme paketlerini onlara sizin selamınızla biz vereceğiz. Başta öksüz ve yetim ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin evlatları olmak üzere dileyen her ailenin (4-10 yaş arası) çocuklarına hediyelerimizle gideceğiz. Ama yardımınıza ihtiyacımız var. Evinizdeki, köyünüzdeki, binanızdaki yani çevrenizde ki hediyelerimizin ulaşmasını istediğiniz ayrımsız, sizin ya da komşunuzun, tüm çocuklarımızın isim ve adreslerini bize, belediye telefonlarımızdan (0 266 8651910) arayarak ya da 0 507 592 8515 numaralı telefondan WhatsApp mesajı olarak 11 Mayıs saat 17:00’a kadar yollayın. Onları sevindirmemizde bize yardımcı olun. Dilerseniz hazırladığımız paketlerden (tanesi 10 -12 TL) aynı iletişim numaralarından satın aldırarak isminizle beraber hiç tanımadığınız bir çocuğumuza sizin adınıza verelim. Ayrıca bu yazıyı paylaşarak da daha çok Susurluklu çocuğumuza ulaşmamızda bize yardımcı olabilirsiniz.Kaynak: Susurluk Belediyesi

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.