Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ödül töreni yapıldı

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ödül töreninde tablet yardımı yapan kurum ve kişilere plaketler verilirken uzaktan eğitim döneminde başarılı olan öğrenci ve öğretmenlere de belge takdimi yapıldı.

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ödül töreni yapıldı
20.03.2021
A+
A-

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ödül töreni dün Susurluk Belediyesi Park Düğün salonunda saat 14.30’da gerçekleştirildi. Törene İlçe Kaymakamı Muammer Köken, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ödül töreninde belgeler takdim edildi

Tören, istiklal marşı ve saygı duruşunun ardından yapılan konuşmalar ile başladı. Konuşmaların ardından ise ödül takdimine geçildi.  Uzaktan eğitim süreci ile birlikte tablet ihtiyacı olan öğrencilere dağıtılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tablet desteği veren kurum temsilcileri ve kişilere teşekkür plaketleri verildi.

Uzaktan eğitim döneminde EBA’yı etkin bir şekilde kullanan ve bu başarılarıyla ödül almaya hak kazanan 3 okula, okul yöneticileri nezdinde EBA bayrakları teslim edildi. Bunun yanı sıra yine EBA’yı etkin kullanan her eğitim kademesinden 3 öğrenci ve öğretmene ödülleri verildi.

“Okulum Temiz” belgeleri takdim edildi

Törende, uzaktan eğitim döneminde önem kazanan hijyen ve temizlik konusunda da öne çıkan okullar belgelendirildi.  Milli Eğitim Bakanlığı Ve TSE İşbirliğiyle Hazırlanan, Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme Kılavuzunda belirtilen şartları yerine getiren ve “Okulum Temiz” belgesi almaya hak kazanan okullara belgeleri verildi.

Törende aynı zamanda Susurluk Kaymakamlığı destekleriyle devam eden BİGEP Başarıyı İzleme Ve Geliştirme Projesi kapsamında Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge tarafından değerlendirilme sonucu başarılı olan okullara da ödülleri verildi.

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ödül töreni yapılan ödül takdimlerinin ardından noktalandı.

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ödül töreni
Susurluk Kaymakamı Muammer Köken konuşma yaparken
odul toreni 3 1
Törende ödül takdimi
odul toreni 2 1
Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan konuşma yaparken
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.