Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden üretime büyük katkı!

Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile SKY Tasarım Mühendislik arasında özel bir anlaşma yapıldı. Anlaşamaya göre yıllık 35 bin üretim yapılması hedefleniyor.

Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden üretime büyük katkı!
16 Mart 2021 21:55

Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı Döner Sermaye İşletmesi ile SKY Tasarım Mühendislik arasında özel bir protokol gerçekleştirildi.

Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 35 bin parça üretilecek

Protokol kapsamında Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki üretim alanlarında 5000 adet masa ayağı, 15000 adet sandalye sehpa ayağı, 5000 adet koltuk ayağı, 10000 adet tırabzan üretilecek. Toplamda ise 35.000 adet masa ve sandalye, koltuk ayakları üretilecek. SKY Tasarım Mühendislik yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda, okuldaki üretim alanlarının çok iyi şartlara sahip olduğu vurgulandı. Ülke ve ilçe ekonomisine mevcut üretimlerin ciddi bir katkı sağlayacağını belirten SKY Tasarım Mühendislik yetkilileri, bu işin süreklilik kazanması adına firma olarak destek sağlayacaklarını aktardı.

Farklı firmalara da destek sağlanacak

Okula yakın bir bölgede bulunan CMS masa sandalye firmasına da düzenli olarak masa ayağı sandalye ayağı üretimi yapan okul, en son olarak 1000 adet şezlong ayağı ve 500 adet rejisör sandalyesi ayağı siparişi almış ve üretimlere başlamıştı. İlçedeki tüm firmalar ile iş birliğine açık olan Susurluk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üretimleri ve projeleri ile bölgede fark yaratmaya devam ediyor.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.