Susurluk Otogarı açılışı yapıldı

Yapımı geçtiğimiz aylarda tamamlanan Susurluk Otogarı için resmi açılış bugün gerçekleştirildi. İşte detaylar.

Susurluk Otogarı açılışı yapıldı
09.06.2021
A+
A-

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın destekleriyle birlikte eksiklikleri tamamlanarak kullanılabilir hale gelen Susurluk Otogarı’nın resmi açılışı bugün saat 13.00’da gerçekleştirildi. Açılışa Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, Susurluk AK Parti İlçe Başkanı Melih Bağırgan ve vatandaşlar katıldı.

Günlük ortalama 300 araç ve 5 binden fazla insana hizmet edecek olan terminalin yanı sıra, bağlantı yolları da asfaltlanarak güvenli ve konforlu bir hale getirildi. Açılışta konuşma yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Büyükşehir garajıyla, ulaşımıyla, arıtmasıyla, yollarıyla kısacası verilecek tüm hizmetleriyle bir bütündür. Balıkesir’in gücü Susurluk’ta, Balıkesir’in gücü Bandırma’da, Balıkesir’in gücü Dursunbey’de, Balıkesir’in gücü bu şehrin her bir metrekaresinin içinde. Biz çalışmalarımızı yaparken tüm belediye başkanlarımızla, meclis üyelerimizle hep doğruları, şehrin öncelikleri ve ihtiyaçlarını konuştuk. Biz, insanlar ‘Balıkesir güvenli ve huzurlu şehirdir, insanı üretken ve çalışkandır, burada yaşayan hava kirliliğini yaşamaz, trafik sorununu yaşamaz. Huzur ve güven vardır, okullarında iyi eğitim, hastanelerinde iyi bakım vardır. Kısacası ekonomik şehirdir, sebze ve meyveyi taze yersiniz’ desinler istiyor ve bunun için gayret ediyoruz. Ama şehircilik birlikte yapılacak bir iş. Bu konuda Susurluk’un desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz, sağ olsunlar.” dedi.

Açılışta Ayran Evi’ne de konuk olan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz mevcut çalışmalar ile ilgili bilgi aldı ve sonrasında ilçeden ayrıldı.

198384339 853988178553887 3565697067524493707 n 1 1
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.