Susurluk Şeker Fabrikası’nda eleştirilerin odağındaki isim için soruşturma başlatıldı!

Susurluk Şeker Fabrikası’nda çalışan bir roman vatandaşın hakaretler edilerek işten çıkarıldığı öne sürülen Ziraat Müdürü Mehmet Ali KESKİN için Susurluk Şeker Fabrikası yönetimi tarafından soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Susurluk Şeker Fabrikası’nda eleştirilerin odağındaki isim için soruşturma başlatıldı!
07.01.2022
A+
A-

Geçtiğimiz gün Susurluk Müzisyenler Kültür Sanat Ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu tarafından yapılan basın açıklaması ile birlikte Susurluk Şeker Fabrikası’nda çalışan bir roman vatandaş için yaşanan olaylar aktarılmıştı. Basın açıklamasında şöyle denilmişti;

Susurluk Şeker Fabrikası Kantar Bölümünde Çalışan Roman Arkadaşımızı 01.01.2022 Tarihinde Ziraat Müdürü Mehmet Ali KESKİN Tarafından Irkçı Söylemler Ve Hakaret İçeren Sözlerle Rencide Edilip Arkadaşımız İşinden Men Edilmiştir. Arkadaşımıza Yapılan Bu Sözlü Ve Irkçı Saldırıyı Şiddetle KINIYORUZ. Gerekli Mercilerden Bu Olayla İlgili Gerekeni Yapmalarını Bekliyoruz. Yapılan Saldırı Sadece Arkadaşımıza Değil Tüm Roman Camiasına Yapılan Bir Saldırıdır Böyle Bir Olayın Bir Daha Yaşanmaması Temenni Ediyoruz. Kamuoyu ve Yetkililere Duyururuz.

Susurluk Müzisyenler Kültür Sanat Ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu.

Bu olaylar sonrasında Susurluk’ta çeşitli parti temsilcileri ve vatandaşlar tarafından konuyla ilgili tepki gösteren mesajlar atıldı.

1
2

Bugün ise Ak Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan konuyla ilgili açıklama yaparak olayda adı geçen kişi için soruşturmanın başlatıldığını söyledi. Melih Bağırgan yaptığı açıklamada ise şunları söyledi;

MbagirganYORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.