Susurluk Ticaret Odası Başkanı Sefer Göçer, Susurluk Anadolu Lisesi Heyetini Ağırladı

Susurluk Ticaret Odası Başkanı Sefer Göçer, Susurluk Anadolu Lisesi heyetini ağırladı. Ziyarette okulun başarıları ve ihtiyaçları konuşuldu.

Susurluk Ticaret Odası Başkanı Sefer Göçer, Susurluk Anadolu Lisesi Heyetini Ağırladı
11 Ekim 2023 14:44

Susurluk Ticaret Odası Başkanı Sefer Göçer, Susurluk Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, okul idaresi ve onur kurulu öğrenci başkanından oluşan bir heyeti makamında kabul etti. Ziyarette okulun eğitim-öğretim faaliyetleri ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Okulun başarıları anlatıldı

Susurluk Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Ali Kaya, ziyaretin amacının okulun başarılarını ve ihtiyaçlarını Susurluk Ticaret Odası Başkanı Sefer Göçer‘e aktarmak olduğunu söyledi. Okulun akademik, sportif ve sosyal alanda elde ettiği başarıları anlatan Kaya, okulun fiziki şartlarının iyileştirilmesi için de destek istedi.

Sefer Göçer’den ziyaret teşekkürü

Susurluk Ticaret Odası Başkanı Sefer Göçer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Susurluk Anadolu Lisesi’nin ilçenin en köklü ve başarılı eğitim kurumlarından biri olduğunu belirtti. Ziyaret sonrasında Susurluk Anadolu Lisesi sosyal medya hesabından bir paylaşım yapıldı.

Paylaşımda “Okul Aile Birliğimiz, Okul idaremiz ve onur kurulu öğrenci başkanımız ile birlikte Susurluk Ticaret Odası Başkanı Sayın Sefer GÖÇER ‘i ziyaret ettik. Okulumuzda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdik. Bizleri çok iyi ağırlayan Sefer GÖÇER başkanımıza ve Susurluk Ticaret Borsasının personeline çok teşekkür ederiz…” ifadelerine yer verildi.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.