Susurluk YKS için hazır

Susurluk YKS için hazır
22.06.2021
A+
A-

Susurluk’ta 26- 27 Haziran tarihlerinde yapılacak YKS sınavı için Susurluk’ta hazırlıkların tamamlandığı belirtildi.

Susurluk İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan tarafından yapılan resmi açıklamalarda, 2021 yılında yapılacak Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) hakkında detaylı bilgiler verildi. Açıklamalara göre 26 Haziran 2021 Cumartesi Temel Yeterlilik Testi (TYT) 2 okulda 393 öğrenci ve 27 Haziran Pazar Alan Yeterlilik Testi(AYT) 2 okulda 481 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek. 

YKS öncesinde değerlendirme toplantısı 

Sınav öncesinde Susurluk’ta gerçekleştirilen toplantıda sınav öncesi ve sonrasında uyulması gereken kurallar ve pandemi tedbirleri ile ilgili genel değerlendirmeler yapıldı. Konu ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan tarafından yapılan açıklamalarda ise şu ifadelere yer verildi;

“Daha önce birçok sınavı yüz akı ile tamamlamış olan Susurluk ilçemiz olarak, bu sınavı da siz değerli idareci ve öğretmenlerimizin üstün gayret ve çalışmaları ile sorunsuz bir şekilde atlatacağımıza inancım tamdır. 26-27 Haziran 2021 Cumartesi ve Pazar günü YKS sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor; öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmesi için gayret gösteren öğretmenlerimize ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen velilerimize teşekkürü bir borç biliyorum. Sonuçlarının, ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederken sınavlarda görev alacak yönetici ve öğretmenlerimize de şimdiden kolaylıklar diliyorum.” 

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.