Susurluk Ziraat Odası Başkanlığı Yeni satış ofisini açtı

Susurluk Ziraat Odası Başkanlığı Yeni satış ofisini açtı
27.06.2021
A+
A-

Susurluk Ziraat Odası Başkanlığı Tarafından yapılan yeni açıklamada vatandaşların hizmetlerden daha iyi ve kolay bir şekilde yararlanabilmesi adına Yeni satış ofisini hizmete açıldığı belirtildi. Konu ile ilgili yapılan Resmi açıklama ise şöyle;

Yeni Satış Ofisimiz Çiftçilerimize hizmet sunmaya başlamıştır.

Çiftçilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve hizmet alanımızı genişletebilmek amacıyla ilçemiz yeni mahalle Varnalı sokakta 218 m2 alana sahip satın aldığımız iş yerimizi (eski öğretmenler lokali – tapu dairesinin arkası) 23.06.2021 Çarşamba günü itibari ile faaliyete geçirdik.

Alınan bu yer çiftçilerimizin istenilen şekilde trafik sıkıntı olmadan rahatça ulaşılabileceği ve satış bölümünün daha düzenli, çeşitli ve nezih bir ortamın sunulacağı bir satış ofisi olarak düzenledik. Çiftçilerimizin gönül rahatlığı ile alışveriş yaparak en doğru ve kaliteli ürüne uygun fiyata ulaşabilmesi için Odamız bünyesine büyük bir satış ofisi kazandırmak Değerli Çiftçilerimiz adına bizi mutlu etmektedir. Tüm çiftçilerimize hayırlı uğurlu olmasını ürünlerinin bol kazançlarının bereketli olmasını diliyoruz.

Susurluk Ziraat Odası Başkanlığı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.