Susurluklu 13 yaşındaki kayıp kız Sedef Uğuş’tan sevindiren haber

Susurluklu 13 yaşındaki kayıp kız Sedef Uğuş’tan sevindiren haber
18.09.2022
A+
A-

Balıkesir Susurluk’ta yaşayan 13 yaşındaki Sedef Uğuş’un kayıplara karışması sonrasında olay Müge Anlı ile Tatlı Sert programına taşınmıştı. 10 Eylül’den beri kayıp olan Sedef Uğuş bulundu.

Susurluk ilçesinde ailesiyle birlikte yaşayan 13 yaşındaki Sedef Uğuş, mevsimlik işçi olarak çalışmak adına ailesiyle birlikte Manisa’nın Sarıhanlı ilçesine gitti. Manisa’da 16 yaşındaki bir gencin evlenmek istenmesi üzerine sorunlar yaşayan Uğuş ailesi, kızlarının evlenmesine razı olmadı. Bu olayın ardından ise Sedef Uğuş kayıplara karıştı. Genç kızın üzüm toplarken tanıştığı 16 yaşındaki gencin yanına gittiği düşünülerek Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuruldu. 10 Eylül’de kayıplara karışan genç kız, programda bulundu. Programda kızın annesi ile babaannesi arasında yaşanan tartışmalar dikkat çekti. İşte programdan o anlar;

Sedef Uğuş bulundu

16 Eylül Cuma günü Sedef Uğuş’tan sevindiren haber geldi. Müge Anlı, “Kızını bulduk, gözün aydın” diyerek müjdeyi verdi. Sedef’in Kütahya’nın Simav ilçesine gittiği ve ailesini istemediği belirtildi. Simav’da karakola teslim edilen Sedef, sonrasında ise ailesiyle görüştürüldü.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.