Susurluklu emekli öğretmene çifte mutluluk

Susurluklu emekli öğretmene çifte mutluluk
27.11.2021
A+
A-

Susurluk’ta yaşayan emekli Öğretmen Gülseren – Mehmet Kılıç çifti Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne gönderdikleri mektup sonrasında bir günde iki mutluluk yaşadı. İşte detaylar.

Susurluk’ta yaşayan Emekli Öğretmen Gülseren Mehmet Kılıç çifti, Yeni Mahalle’deki evlerinin civarında 60’a yakın sokak kedisini besliyordu. Hayvanları beslemek için Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne mektup yazarak mama talebinde bulunan emekli öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde anlamlı bir destek sağlandı.

Susurluklu emekli öğretmen bir günde çifte mutluluk yaşadı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşan mektup sonrasında belediye birimleri tarafından konuyla ilgili değerlendirme yapılırken, emekli öğretmenler için en özel günlerden birisi olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde belediye ekipleri harekete geçti.  Çevre Koruma Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından hazırlanan mamalar Susurluk’ta Emekli Öğretmen Gülseren – Mehmet Kılıç çiftinin evlerine getirilerek teslim edildi. Ziyarette ayrıca emekli öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler günü de kutlandı.

“Çok Teşekkürler”

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Gülseren Kılıç “Mesajım da dedim ki; ben çifte avantaja sahibim. Hem emekli öğretmenim hem de yaşlıyım. Biz de yaşlıların dediği iki edilmez. Siz benim öğretmenler günümü kutlamakla kalmadınız, bu yaşlı kadını ve eşini bahtiyar ettiniz. Allah sizi de bahtiyar etsin. Öğretmenler günü dolayısıyla hayvanlar için istediğimiz emanetlerimizi bize gönderdiniz. Çok teşekkürler” dedi. Mehmet Kılıç ise “Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın sesimizi duyması eşimin gönderdiği mektuplara cevaben hem de öğretmenler gününde bizlere yardımcı olması son derece bizleri mutlu etti kendisine çok teşekkür ediyoruz. Sağ olsun var olsun.” dedi.

Susurluklu emekli öğretmen
Susurluklu emekli öğretmen
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.