Susurluk’ta 65 yaş üzerine önemli hatırlatma

Susurluk İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Susurluk’ta 65 yaş üzerine önemli uyarı yapıldı.

Susurluk’ta 65 yaş üzerine önemli hatırlatma
15.03.2021
A+
A-

Balıkesir İl Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda 65 yaş üzeri vatandaşlar ile ilgili Susurluk İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Susurluk Heykel Meydanı’nda bugün sık sık uyarılar yaptı.

Yapılan uyarılar şöyle;

videohaber 1

Susurluk’ta 65 yaş üzerine uyarı!

Uyarılarda; “ Değerli vatandaşlarımız, tüm dünyada olduğu gibi ilçemizde de insan hayati açısından son derece tehlikeli olan yeni tip korona virüs salgının halk sağlığı açısından oluşturduğu riski yönetebilmek adına kontrollü sosyal hayata geçiş başlamıştır. Bu doğrultuda sosyal hareketliliğin ve kişiler arası teması azaltmak, sosyal izolasyonu sağlamak amacıyla 65 yaş ve üstü vatandaşlarımız, il Hıfzıssıhha kurulunun almış olduğu kurallar doğrultusunda sokağa çıkmaları kısıtlanmıştır. Değerli büyüklerimiz, sokağa çıkma kısıtlaması gereğince kurallar doğrultusunda saat 14.00 itibariyle size ayrılan süre dolmuştur. Toplum sağlığı açısından en kısa süre içerisinde ikametinize girmeniz önemli rica olunur.

Yapılan son açıklamalarda 65 yaş ve üzeri vatandaşların saat 10.00 ile 14.00 arasında dışarı çıkabileceği belirtilmişti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.