Susurluk’ta gözler bu görüşmede!

Susurluk’ta gözler bu görüşmede!
10.10.2022
A+
A-

Susurluk Belediyesi’ne bağlı olarak görev alan çalışanların promosyonuyla ilgili çalışmalar devam ediyor. Çalışanların beklentisi ise görüşmelerden beklentileri karşılayacak bir ücretin açıklanması.

Maaşlar üzerinden alınan promosyonlarla ilgili Susurluk Belediye meclisinde görüşmeler sağlanmıştı. Bugün ise Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney önemli bir görüşme gerçekleştirdi.

Meclis’te gündeme gelmişti

Susurluk Belediyesi meclisinde son 2 haftadır konuşulan ve dile getirilen bu konuyla ilgili en son Başkan ile meclis üyesi Murat Kula arasında bir görüşme sağlanmıştı. CHP Meclis Üyesi Murat Kula meclisin sonunda yaptığı konuşmada Başkan Nurettin Güney’in banka müdürleri ile bir görüşme yapması ve tüm çalışanlar için en iyi teklifi alması istenmişti. Başkan Güney ise temsilcilerin görüşmelere başladığını ve son olarak devreye girerek anlaşmanın sağlanması için çalışacağını ifade etmişti.

Gözler bu görüşmede!

Meclisteki bu görüşmelerin ardından Belediye Başkanı Güney’den dikkat çeken paylaşım geldi. Makamında banka müdürlerini ağırlayan Başkan Güney, konuyla ilgili olarak “Çalışanlarımızın haklarını iyileştirmek için şehrimizde bulunan banka müdürleriyle görüşmeler gerçekleştirdik. Sürecin çalışanlarımızın hal ettiği promosyonu almasıyla sonuçlanması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.