Susurluk’ta şehit aileleri ve şehitlikler ziyaret edildi

Susurluk’ta 18 Mart kapsamında Susurluk Kaymakamlığı ve Susurluk Belediyesi başta olmak üzere pek çok parti ve sivil toplum kuruluşu şehit aileleri ve şehitlikleri ziyaret etti.

Susurluk’ta şehit aileleri ve şehitlikler ziyaret edildi
18.03.2021
A+
A-

Susurluk Kaymakamı Muammer Köken, 1993 yılında Tunceli Hozat’ ta şehit Olan asteğmen Göksel Hekimoğlu’nun babası Emekli Komiser Salih Hekimoğlu’nu ziyaret etti. Kaymakam Köken ziyaret ile ilgili olarak “1993 yılında Tunceli Hozat’ ta şehit olan asteğmen Göksel Hekimoğlu’nun babası Salih amcanın şahsında tüm şehitlerimizi rahmetle andık…” açıklamasını yaparken ziyaret sonrasında şehitlik ziyareti de gerçekleştirdi.

Susurluk Belediyesi’nden şehit aileleri ve şehitlik ziyaretleri

Susurluk Belediyesi personelleri ve yöneticileri tarafından şehit ailelerine yapılan ziyaretlerde, hazırlanan özel paketler de takdim edildi. Konuyla ilgili olarak “18 Mart Şehitleri Anma Gününde şehit ailelerini ziyaret ederek saygı ve şükranlarını ifade etti ve çeşitli hediyeler verdik. Susurluk Belediyesi olarak, ülkemizin birliği ve bütünlüğü için gözünü kırpmadan canlarını veren şehitlerimizin, ailelerinin ve gazilerimizin her zaman yanında olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.” denildi.

AK Parti Susurluk İlçe Başkanlığı da ziyaret yapan partilerden birisi oldu. AK Parti adına yapılan açıklamada ise “18 Mart Gaziler ve Şehitler Günü etkinliği münasebetiyle Ak Parti ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyelerimiz Sosyal Politikalar Başkanlığı ve Halka İlişkiler Sivil Toplum Başkanlığı olarak Şehitlerimizi, değerli şehit ve gazi ailelerini ziyarette bulunduk hepsine minnettarız.” denildi.

18 Mart şehit aileleri ve şehitlik ziyaretleri fotoğraf galerisi için tıklayınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.