Susurluk’ta Yollar Böyle Açılıyor

Susurluk’ta Yollar Böyle Açılıyor
25.01.2022
A+
A-

Susurluk’ta yoğun kar yağışının yüksek rakımlı bölgelerde etkin olması nedeniyle yol açma çalışmaları bu bölgelerde yoğunlaştı.

Susurluk’ta yoğun kar yağışı etkisini sürdürüyor. Şehir merkezinde çok fazla etkili olmasa da kırsal bölgelerde yüksek seviyelere ulaşan kar yoğunluğu, en çok ulaşımda ve sağlık hizmetlerine erişimde problemlere yol açıyor.

Susurluk’ta Karlı Yollar İçin Çalışmalar Sürüyor

Susurluk Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından aralıksız bir şekilde sürdürülen yol açma çalışmaları ile ilgili yeni açıklamalar yapılırken yol açma çalışmalarında bazı görüntülerde basına servis edildi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney Buzağılık, Karaköy, Kocapınar, Gürece, Yaylaçayır, Kalfaköy ve Ekinlik gibi bölgelerdeki yol açma çalışmalarının devam ettiğini belirterek şöyle dedi;

Buzağlık, Karakoy, Kocapınar, Gürece, Yaylacayır, Kalfakoy ve Ekinlik yolları açılmaya devam etmekte olup şehir içi tuzlama çalışmaları da aynı hassasiyetle sürdürülmektedir. Özveriyle çalışan bütün emekçi arkadaşlarıma kolaylıklar dilerim.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.