Susurluk’taki 2 ticari alan kiralanacak

Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayınlanan yeni ilanda, Susurluk’taki 2 ticari alanın kiralanacağı belirtildi.

Susurluk’taki 2 ticari alan kiralanacak
02.03.2021
A+
A-

Milli Emlak Müdürlüğü tarafından yayınlanan yeni ilanda Resmi Gazete’de yayınlanarak geçerlilik kazandı. “Balıkesir Milli Emlak Müdürlüğü’nce taşınır ve taşınmazlar kiraya verilecek, satılacaktır ve irtifak hakkı tesis edilecektir” başlığı ile yayınlanan yeni ilanda Susurluk Orta Mahalle’den de iki yer bulunuyor.

Susurluk’taki 2 ticari alan kiralanacak! Yerler nerede?

Milli Emlak Müdürlüğü’nün Susurluk’ta kiralayacağı iki yer, Orta Mahalle’de bulunuyor. Ticaret alanı olarak imarı bulunan ilgili alanlar, 566 ada 18 parsel ve 566 ada 19 parseller üzerinde bulunuyor. 1.278,91 ve 1.312,42 m² alana sahip iki ticari alan için irtifak hakkı bedelleri 23.200,00 TL ve 23.800,00 TL olarak açıklandı.

Susurluk Hasan Can Kapalı Pazar Yeri’nin yakınında bulunan alanlar, ticari amaçlı kullanılabilecek. Ancak ihalede kullanım alanları sınırlandırıldığı gibi ilgili alanlar için, “3 ve 4 sıra numarasında kayıtlı taşınmazlar ise “tır ve kamyon parkı” olarak kullanılmak üzere” notu düşülmüş durumda. Kiralama 5 yıllık süreyi kapsayacağı gibi 5 yılın ardından yerler için yeniden kiralama planlaması yapılması halinde yeniden kiralama yolu açılabilecek.

9 Mart tarihinde yapılacak olan ihalenin başlangıç saati ise 10.40.

Susurluk’taki 2 ticari alan kiralanacak – İLGİLİ İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.