Susurluk’taki yeni projelere yakın takip

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu bugün Susurluk’a gelerek bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Susurluk’taki yeni projelere yakın takip
25.03.2021
A+
A-

Susurluk’ta gençlik ve spor alanlarında yapımı planlanan projelerde çalışmalar sürüyor. Susurluk’taki özellikle gençlere yönelik hazırlanan ve gençlerin sportif bir hayat sürmesine büyük destek sağlayacak projeleri yerinde incelemek adına Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu bugün Susurluk’a geldi. Susurluk Kaymakamı Muammer Köken, AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan ile birlikte proje alanında incelemelerde bulunan İl Müdürü Arıcıoğlu, mevcut çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Köken’e hayırlı olsun ziyareti

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu incelemelerin yanı sıra Susurluk’a kaymakam olarak ataması gerçekleşen ve kısa süre içerisinde Susurluk’ta önemli çalışmalar gerçekleştiren Susurluk Kaymakamı Muammer Köken’i makamında ziyaret etti.

ziyaret 3

Susurluk Gençlik Merkezi’ne ziyaret

İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ziyaretlerinde gençlik merkezini de ihmal etmedi. Son dönemlerde gençlerin kültürel ve sanatsal olarak gelişimlerinin de desteklendiği merkeze giden İl Müdürü, mevcut çalışmalar hakkında bilgi alarak çocuklarla bir araya geldi.

ziyaret 1 2
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.