Susurluk’tan Pakistan’a yardım eli

Susurluk’tan Pakistan’a yardım eli
23.09.2022
A+
A-

Pakistan’da yaşanan sel felaketinin ardından Susurluk’ta yardım kampanyası başlatılmıştı. Şimdi ise yardım kampanyası kapsamında toplanan yardımlar Pakistan’a gönderilmek üzere teslim edildi.

Pakistan’da yaşanan sel felaketi sonrasında Pakistanlı vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması ve yaraların birlikte sarılması adına Türkiye genelinde pek çok il ve ilçede yardım kampanyaları başlatılmıştı. Susurluk’ta da benzer bir kampanya başlatıldı. Susurluk Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen kampanyada katılım oldukça yüksek oldu.

Susurluk’tan Pakistan’a destek

pakistan

Toplanan yardımlar, Pakistan’a gönderilmek üzere Balıkesir AFAD İl Müdürlüğü’ne teslim edildi. Susurluk Kaymakam Muammer Köken, yaptığı açıklamada kampanyayı düzenleyen İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü ve İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı koordinasyonuna ve kampanyaya yardımlarda bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Susurluk Şeker Fabrikası Müdürlüğü, Mahalle Muhtarları ve hayırsever esnaflar ve Susurluklu vatandaşlara teşekkür etti.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.