Tarkan Yılbaşında Hangi Otelde?

Tarkan Yılbaşında Hangi Otelde?
20 Kasım 2022 23:00 | Son Güncellenme: 11 Ekim 2023 21:34

Yılbaşı için ünlülerin programı belli oldu. Peki, Tarkan yılbaşında hangi otelde sahne alacak? Tarkan ile yılbaşına girmenin fiyatı ne? İşte detaylar.

Yılbaşı programları için hazırlıklar devam ederken pek çok ünlü isim için program netlik kazanmış durumda. Türkiye’de en çok ilgi gören ünlülerden birisi olan Tarkan yılbaşında hangi otelde olacak?

Tarkan yılbaşında hangi otelde sahne alacak?

tarkan

Açıklanan programa göre Tarkan yılbaşında Concorde Luxury Resort otelde sahne alacak. Kıbrıs Bafra’da bulunan otel için özel programlar ve bilet satışları da başlamış durumda. Kıbrıs Concorde Luxury Resort otelde 2023 yılına Tarkan ile girmek isteyenlerin yüksek ücretleri karşılaması gerekiyor. Konaklama ve gala katılımı dahil paket olarak satışı yapılan yılbaşı konser biletleri 15 bin TL’den alıcı buluyor. Fırsat sitelerinde yarı fiyatlı satışa çıkan biletler, kısa süre içerisinde tükendi. Kontenjan sorununun yaşanması bekleniyor. Biletler farklı yerlerde 1999 Euro’dan satılıyor.

Tarkan yılbaşı konserinden kaç para alacak?

Konser ile ilgili en çok merak edilenlerden birisi de ünlü ismin alacağı ücret. Resmi olarak açıklanmayan ücret basına sızmış durumda. Açıklamalara göre Tarkan konserden 1 milyon Euro alacak. Bir gece 18 milyon TL kazanacak olan Tarkan, Türkiye’deki diğer ünlü isimlere de fark atacak.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.