The Handmaid’s Tale 6. sezonu ne zaman yayınlanır?

The Handmaid’s Tale 6. sezonu ne zaman yayınlanır?
20.09.2022
A+
A-

The Handmaid’s Tale 6. sezonu ne zaman yayınlanacak? Ünlü romandan uyarlanan The Handmaid’s Tale hakkındaki son gelişmeler haberimizde.

The Handmaid’s Tale, 2017 yılında ilk sezonu ile ekranlara gelirken kısa süre içerisinde büyük bir beğeni topladı. Yakalanan popülerlik, dizinin yeni sezonlar ile ekranlara gelmesini sağladı. En son ise 5 sezon ekranlara taşınmıştı. Dizi hayranları ise dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. The Handmaid’s Tale 6. sezonu ne zaman yayınlanır konusunda ise yapımcı ekip yeni açıklamalar yaptı. 

The Handmaid’s Tale 6. sezonu ne zaman yayınlanacak?

2022 yılı itibariyle 5. sezon bölümleri ile ekranlara gelen dizi, 6. sezon ile ekranlara veda edecek. Final sezonu olacak olması nedeniyle dizi hayranlarını çok daha hareketli ve heyecanlı bir sezon bekliyor. Hulu ve MGM gibi platformlarda yayınlanarak tüm dünyada altyazı ve seslendirmeler ile ekranlara taşınan dizi, Türkiye’de de büyük ilgi gördü. 5. sezonu 14 Eylül 2022 tarihi itibariyle başlayan dizinin 6. sezon tarihi henüz netleşmiş değil. Ancak 6. sezonun olacağı ve bu sezonun final olacağı dizi yapımcısı Bruce Miller tarafından resmen açıklandı. 

The Handmaid’s Tale 6. sezonun 2023 yılında ekranlara gelmesi bekleniyor. Sonbahar aylarında ekranlara gelecek olan yeni bölümler sonrasında dizi ekranlara veda etmiş olacak.

The Handmaid’s Tale 6. sezon fragmanı

Dizi takipçilerini heyecanlandıran final bölüm tanıtımı, geçtiğimiz günler itibarıyla yayınlandı. 6. sezonda yaşanacak olaylara dair ilk bilgilerin paylaşıldığı fragman şöyle; 

The Handmaid’s Tale 6. sezonda neler olacak?

6. sezonda June ile Serena Joy kapışması odak nokta olacak. Her iki kadının da birbirlerini alt etmek için savaşırken kaybedecek çok şeyi var. Atwood’un kitabı takip edilirse Gilead yeni sezonda ölecek. Son sezonda muhtemelen rejimin çöküşünü izlemek ve June’un kızlarının yaşamak için daha iyi bir geleceğe sahip olacağını bilmek izleyenlerin keyifli bir final yapmasın sağlayacak. 

The Handmaid's Tale 6. sezon
The Handmaid’s Tale dizisine ilham veren roman

The Handmaid’s Tale 6. sezon oyuncuları kim?

Diziden bugüne kadar pek çok ana karakter ayrıldı. Bu nedenle yeni sezon için kimsenin güvencesi bulunmuyor. Ancak June ile Serena’nın yer alacağı kesin. Bu bilgilerin ardından dizi ile ilgili merak edilenleri yanıtlayalım.

The Handmaid’s Tale hangi romandan uyarlandı?

Margaret Atwood tarafından yazılan The Handmaid’s Tale adlı romandan uyarlandı. 

The Handmaid’s Tale ne demek?

The Handmaid’s Tale Damızlık Kızın Öyküsü demek.

The Handmaid’s Tale dağıtıcısı kim?

The Handmaid’s Tale dağıtıcısı MGM’dir.

The Handmaid’s Tale yapımcısı kim?

The Handmaid’s Tale’in yapımcılığını MGM Television üstleniyor ve yürütücü yapımcılığında Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, Yahlin Chang, Rachel Shukert, Sheila Hockin, John Weber, Frank Siracusa, Steve Stark ve Kim Todd gibi isimler var.

The Handmaid’s Tale yeni sezon ve bölümleri nasıl izlenir?

Türkiye’de The Handmaid’s Tale Blu TV üzerinden izlenebiliyor. 

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.