Yapı Kredi faizsiz kredi kampanyasını duyurdu! Yeni müşterilere özel taksitli nakit!

Yapı Kredi faizsiz kredi kampanyasını duyurdu! Yeni müşterilere özel taksitli nakit!
18 Nisan 2023 22:29 | Son Güncellenme: 11 Kasım 2023 16:58

Yapı Kredi faizsiz kredi kampanyası için resmi açıklamayı yaptı. Nisan ayı boyunca yeni müşteriler faizsiz kredi alabilecek. Maksimum limit ise 10.000 TL.

Türkiye’de faizsiz kredi ve nakit çözümlerine ilgi yüksek. Kredilerin yanı sıra kredi kartları üzerinden de kredi çeker gibi avans alınabilir. Yapı Kredi faizsiz kredi kampanyası 1 Nisan 2023 itibariyle yeniden başlatıldı. Nisan ayı boyunca 10.000 TL’ye kadar faizsiz kredi alınabilir. Bu konuda yeni müşteri olunmasına dikkat edilmeli.

Yapı Kredi faizsiz kredi

Yapı Kredi faizsiz kredi şartları neler?

Yapı Kredi faizsiz kredi yeni müşteri olduktan sonra kredi kartı talebinde bulunan müşterilere tanımlanacak. Bu işlemlerin yapılması adına ise öncelikle 30 Nisan 2023 tarihine kadar mobil uygulama üzerinden müşteri olunması gerekmektedir. Takip edilecek adımlar ise şöyle;

yapi kredi faizsiz kredi 3

Yapı Kredi faizsiz kredi işlemleri

  • İlk olarak Yapı Kredi mobil uygulamasını telefonunuza indirin.
  • 30 Nisan 2023 tarihine kadar mobil uygulama üzerinden müşteri olun.
  • Müşteri işlemleri tamamlandıktan sonra 15 gün içinde kredi kartı başvurusunda bulunun.
  • Kredi kartı teslim edildikten sonra 7 gün içerisinde tanımlanacak kampanyayı değerlendirin.

15 Mayıs 2023 tarihine kadar bu işlemleri yapan kişiler, Yapı Kredi faizsiz nakit kredisi kapsamında taksitli nakit avans alabilecektir.

Kampanya her müşteri için 1 defaya mahsus geçerli olmaktadır. 10.000 TL kredide yüzde 0 faiz uygulanmaktadır. 10000 TL kredi 6 eşit taksit ile geri ödenmektedir. 1666 TL taksit ile ödemeler yapılmaktadır.

yapi kredi faizsiz kredi 4

Yapı Kredi 10000 TL faizsiz kredi

Nisan ayı içerisinde Yapı Kredi 10000 TL faizsiz kredi kampanyası devam etmektedir. Önceki aylarda Yapı Kredi faizsiz kredi 5000 TL olarak belirlenmişti. Ancak artan rekabet sonrasında bu tutar iki katına çıkarıldı. Bu işlemler için ek bir kredi başvurusu yapılması gerekmemektedir. Yapı Kredi faizsiz kredi başvurusu gibi ek bir başvuru ekranı bulunmamaktadır. Müşteriler, Yapı Kredi yeni müşteri kredisi olarak Yapı Kredi faizsiz nakit avans kullanabilmektedir.

“Yapı Kredi Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanın!” denilerek duyurulan kampanya Yapı Kredi faizsiz kredi konusunda şu anda tek kampanyasıdır. Kredi haberleri ile ilgili diğer banka kampanyaları için kategoriye göz atabilirsiniz. Yapı Kredi bankasının resmi sitesine giriş yaparak detayları öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi sitesine giriş için tıklayınız.

Home Office / Freelance İçerik Yazarı & Editör
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.